MB "Gintariniai sparnai"
Daugiau apie įmonę »

Viešbučio animatorius

500–800 Eur
Užsienis: Graikija - MB "Gintariniai sparnai"

Darbo pobūdis

Ar norėtum praleisti geriausią VASARĄ savo gyvenime? Mes ieškome jaunų žmonių darbuotis fantastiškuose 4-5* viešbučiuose Graikijoje bei Kipre ANIMATORIAIS. Jei tau patinka SPORTAS ar FITNESAS ar mėgsti leisti laiką su VAIKAIS, PAAUGLIAIS tai gali būti geriausias darbo pasiūlymas būtent ČIA ir DABAR.

Apmokome vietoje 2 savaičių apmokymuose.
Siūlomos pozicijos: vaikų klubų animatoriai, sporto - fitneso animatoriai, all around animatoriai.

www.amberjob.eu

www.facebook.com/amberjob.eu

Laukiame Jūsų CV anglų kalba su nuotraukomis

Reikalavimai

Amžius nuo 18 iki 30 m.
Anglų kalbos žinios
Kitos užsienio kalbos privalumas
Kontrakto laikotarpis ne trumpesnis nei 3 mėn. Galimybę vykti vasaros atostogų metu.

Mes jums siūlome

Nemokamą gyvenamąją vietą
Nemokamą maitinimą
Atlyginimą 500-800 eurų po mokesčių (į rankas)
Studentams galimybe vykti pagal Erasmus + praktikos programą bei gauti papildomai Erasmus + stipendiją.
Neužmirštamą vasarą nuostabiojoje GRAIKIJOJE.

Atlyginimas

500–800 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Amber Job jau 5 metus Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje organizuoja viešbučių animatorių atrankas. Atrankų metu atrinkti jaunuoliai darbuosis 4-5* viešbučiuose, Graikijoje, animatorių pozicijoje.