UAB „BCS Lithuania“
Daugiau apie įmonę »

SKUBU!!! Darbai Šveicarijoje viešbučio kambarinėms

1300–1800 Eur
Užsienis: Šveicarija - UAB „BCS Lithuania“

Darbo pobūdis

Skubiai ieškome viešbučių darbuotojų viešbučiams Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje

Ne tik sezonui, bet ir ilgalaikiui darbui.
  • Kambarių tvarkymas, švaros palaikymas.

Reikalavimai

  • Patirtis aptarnavimo srityje būtų didelis privalumas, bet nėra būtinybė;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Vokiečių kalba bent B1 lygiu arba anglų kalba;
  • Mokėjimas dirbti greitai, atidumas;

Mes siūlome:

Siūlome vokišką/ šveicarišką darbo sutartį su visomis socialinėmis garantijomis;
Nuo darbo rezultatų kylantį atlyginimą:

40- 45 valandų savaitė; pradžioje- 10,70 EUR/val brutto
su perspektyva didėti;

Šveicarijoje- skubus geras viliojantis pasiūlymas- alga į "rankas" 2000 EUR;
Suteikiamas pilnas išlaikymas- maistas, apgyvendinimas.

Darbai ilgalaikiai, suteikiamos apmokamos atostogos;

Atlyginimas

1300–1800 Eur atskaičius mokesčius

Pasiteiravimui skambinkite: +37064700599
Informacija apie UAB „BCS Lithuania“
634 €
Vid. atlyginimas bruto
57
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 550 €
25% uždirba 550-722 €
25% uždirba 722-722 €
25% uždirba nuo 722 €

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (10) »