Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "BALTIC UNION"
Daugiau apie įmonę »

Viešbučio restorano padavėjai

650–1000 Eur
Užsienis: Kipras - UAB "BALTIC UNION"

Darbo pobūdis

TIESIOGINIAI susitikimai su viešbučių vadovais iš Kipro jau vasario 9-11 d. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje! Susipažinsite ir išsiaiškinsite visus Jums rūpimus klausimus apie viešbutį, darbo pobūdį ir kitas detales.

Reikalavimai

Aptarnaujančiam personalui kalbėti angliškai, pageidautina rusiškai.

Mes jums siūlome

  • Nemokamą apgyvendinimą šalia darbo vietos.
  • Nemokamą maitinimą.
  • Socialines garantijas.
  • Skrydžio bilietą atgal į Lietuvą su pervežimu į oro uostą.
  • Darbo kontraktą nuo 2016 04 iki 2016 11, studentams 3 mėn.
  • Atlyginimą į rankas po visų mokesčių nuo 700 EUR/mėn.
  • Priedą už nepanaudotas atostogas, apie 50 Eur.
  • Priedą už kontrakto įvykdymą 200 Eur.

Darbo valandos: 8-9 val. per dieną (įskaitant pertraukas); 26 darbo dienos per mėnesį (standartiškai 6 darbo dienos per savaitę, laisvadieniai slenkančiu grafiku). Už viršvalandžius apmokama papildomai.

Atlyginimas

650–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "BALTIC UNION"

UAB "BALTIC UNION"

UAB BALTIC UNION veikla intensyviai vykdoma nuo 2008 metų. Įmonėje dirba kvalifikuoti, daugiau nei 8 metus turintys patirtį specialistai, kurie visada pasiruošę skirti laiko Jums ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. Mūsų komanda sudaryta iš atitinkamus aukštuosius išsilavinimus turinčių darbuotojų šiose srityse: teisės, vadybos, turizmo, psichologijos ir kitose. Kartu galime aptarti Jūsų perspektyvas užsienio darbo rinkoje ir rasti geriausius sprendimus. Garantuojame patikimumą, užtikriname tik kokybiškas paslaugas ir vertiname nuolat besiplečiantį klientų ratą, paremtą rekomendacijomis ir geriausia darbo patirtimi užsienyje.

Taip pat pastoviai patikimai, patogiai ir greitai vežame keleivius ir siuntinius į įvairias užsienio šalis. Apdraudžiame kiekvieną keleivį, pristatome pagal adresą, pageidaujantiems išrašome sąsk. faktūras ir taikome lanksčią nuolaidų sistemą lojaliems klientams. Mūsų vairuotojai paslaugūs, be žalingų įpročių ir patyrę.

Panašūs skelbimai: