Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Areion Transport Management"
Daugiau apie įmonę »

Vilkiko vairuotojas (m/ w) artimiesiems reisams

1600–2450 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Areion Transport Management"

Darbo pobūdis

  • Lankstus darbo rėžimo grafikas (Vollzeit, 8/2 arba 6/3);
  • Temperatūrinių dalinių ar pilnų krovinių gabenimas Rhein- Main- Neckar- Saar regione;
  • Krovinių į/ iškrovimas; Prekių perdavimas;
  • Krovinių tvirtinimas,
  • Reikiamų transportavimo dokumentų pildymas (Frachtpapieren)
  • Vilkiko priežiūra

Reikalavimai

  • Vilkiko vairuotojo patirtis vežant šaldytus produktus,
  • Galiojantys pažymėjimai bei dokumentai (C, CE, vairuotojo kortelė etc.)
  • Vokiečių ir/ar Anglų kalbos žinios
  • Motyvacija, darbštumas, patikimumas bei atsakingumas
  • Nepriekaištinga reputacija

Mes jums siūlome

Sutartis pasirašoma tiesiogiai su įdarbinančia Vokiečių įmone: Vidutinio dydžio šeimos valdoma vokiečių įmonė "Schuessler Spedition" , užsiimanti šaldytų maisto produktų bei farmacinių prekių transportavimu ir sandėliavimu. / Įmonės vieta: DE-64 Heppenheim

Atlyginimas

1600–2450 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Als mittelständisches, familiengeführtes Logistikunternehmen hat sich Schüssler Spedition auf temperaturgeführte Transport- und Lagerdienstleistungen für die Nahrungsmittelindustrie, sowie für die pharmazeutische Industrie spezialisiert/ Standort: DE-64 Heppenheim.
Informacija apie UAB "Areion Transport Management"
2
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: David Konstantin Schuessler