Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Mama, aš sergu“
Daugiau apie įmonę »

VILNIAUS PADALINIO VADOVĖ (-AS)

850-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Mama, aš sergu“

Ilgalaikės vertės pasiūlymas

Tapkite sėkmingos komandos sėkmingu nariu. Mes žadame atsakingas pareigas klientų ir mažųjų pacientų mylimoje klinikoje, patogias darbo sąlygas, profesionalų kolektyvą, jaukias kolektyvo tradicijas ir galimybę kurti naujas. Užtikrinsime sąžiningą Jūsų pastangų įvertinimą ir motyvuojantį atlygį. Pasirūpinsime nuolatiniu žinių gilinimu, galėsite džiaugtis galimybe įgyvendinti savo idėjas ir iniciatyvas.
Susipažinkime - siųskite savo C.V., o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime deramai.

Atsakomybių sritys

Kviečiame būti šaunia klinikos administratore: priimti mažuosius pacientus, sudaryti gydytojų darbo grafikus, pasirūpinti ūkiniais reikalais, o - neilgai trukus - ir vadovauti nedidelės klinikos kolektyvui, rūpintis klinikos rinkodara, žinomumo didinimu, klientų rato ir verslo plėtra. Įmonės savininkų bei vadovų palaikymą garantuojame.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, esate raštingas, pozityvus, strategiškai mąstantis žmogus, turintis ambicijų tapti vadovu, gebančiu rūpintis darbuotojais, klientais ir verslo plėtra. Anglų kalbos žinias ir vairuotojo pažymėjimą laikome savaime suprantamais dalykais.
Aptarkime šį pasiūlymą – siųskite gyvenimo aprašymą ir susitiksime pokalbiui.

Atlyginimas

850-1200 €/mėn. į rankas
MB „Mama, aš sergu“

MB „Mama, aš sergu“

MB „Mama, aš sergu“ – tai pirmoji privati klinika vaikams. Pradėjome savo veiklą Klaipėdoje prieš penkerius metus. Mumis pasitiki jau daugiau, nei 9000 vaikų visoje Lietuvoje. Formuojame šiuolaikinį tėvų požiūrį apie vaiko sveikatą – suteikdami gydymo ir švietimo paslaugas. Esame už sveiką vaiką ir šeimos šypsenas. Visai šeimai atliekame būtiniausius tyrimus čia ir dabar, skiepijame. Sukurta jauki klinikos aplinka leidžia mažiesiems pasijausti lyg namie ir pamiršti vizitą pas gydytoją. Įrengti laukiamieji vaikams primena namų aplinką bei žaidimo kambarius, vaikai gali jaustis saugiai ir ramiai.
Daugiau apie mus:
Sėkmingai pradėjome savo veiklą jau ir Vilniuje, todėl į komandą kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie MB „Mama, aš sergu“
685 €
Vid. atlyginimas bruto
40
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 316 €
25% uždirba 316-673 €
25% uždirba 673-857 €
25% uždirba nuo 857 €

Panašūs skelbimai: