Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Wind Traders“

Vilniaus parduotuvės vadovas (-ė)

Nuo 1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Wind Traders“

Darbo pobūdis

  • Profesionalus klientų aptarnavimas, konsultavimas, paslaugų ir prekių pardavimas
  • Siūlomo asortimento žinojimas;
  • Prekių asortimento priežiūra; prekių užsakymai; bendravimas su tiekėjais;
  • Klientų poreikių supratimas ir geriausių pasiūlymų pateikimas;
  • Komandos formavimas;
  • Parduotuvės rezultatų ataskaitos;
  • Garantinių prekių priežiūra;
  • Darbo grafikų sudarymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis;
  • Bendravimo su klientais įgūdžiai;
  • Domėjimasis naujausiomis technologijomis;
  • Iniciatyvumas, pozityvumas, atsakingumas, lankstumas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Gebėjimas dirbti vadovauti komandai, dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Įmonė siūlo

  • Darbą augančioje ir patikimoje kompanijoje;
  • Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
  • Palankų darbo grafiką;
  • Galimybę profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. į rankas
Priedai už pasiektus rezultatus.

Oficiali XIAOMI produktų parduotuvė Lietuvoje ieško komandos narių!

Norite prisijungti prie Xioami komandos? Siųskite savo CV, mes susisieksime su atrinktais kandidatais.
informacija apie UAB „Wind Traders“
1298 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.