Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ežerų pasaulis“

Virėja

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Utena - UAB „Ežerų pasaulis“

Darbo pobūdis

Remiantis mūsų filosofija ir patirtimi, verslo sėkmė priklauso nuo teikiamos paslaugos kokybės bei dėmesio detalėms. Šiuo metu ieškome žmogaus gebančio dirbti virtuvėje, išmanančio maisto ruošos ir virtuvės darbo principus.

Maisto gamyba pagal technologinius aprašymus;
Virtuvės priežiūra - prekių užsakymas, likučių kontrolė;
Virtuvės švaros palaikymas;
Maisto kokybės ir virtuvės procesų užtikrinimas ir jų tobulinimas

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą;
Greita orientacija ir reagavimas į staiga iškilusias problemas pritaikant tinkamiausią sprendimą;
Tvarkingumas;
Patirtis virtuvėje;

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, galimybes tobulintis ir tobulėti.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Poilsio ir renginių centras Alaušo slėnis, įsikuręs šalia nuostabaus Alaušo ežero.
informacija apie UAB „Ežerų pasaulis“
958 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.