UAB „KAUNO ARENA“
Daugiau apie įmonę »

Virėjas (-a) papildomas darbas

5,16-7 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „KAUNO ARENA“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos narių, mylinčių savo darbą, nebijančių ir mėgstančių eksperimentuoti, kurti naujus patiekalus bei tobulinti senus.
  • patiekalų gaminimas pagal sudarytą valgiaraštį;
  • atsakomybė už ruošiamo maisto kokybę;
  • gamybos technologijų laikymasis;
  • higienos reikalavimų laikymasis.

Reikalavimai

  • darbo patirtis maisto gaminimo srityje;
  • patirtis valdant maisto likučius, užsakant prekes;
  • geros higienos praktikos taisyklių žinojimas;
  • orientacija į komandinį darbą bei bendrą rezultato siekimą;
  • sąžiningumas, švara bei asmeninė higiena.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • patirtį turintį bei geranorišką kolektyvą;
  • nuolatinę darbo vietą;
  • tobulėjimo galimybes;
  • darbą pilnu etatu;
  • papildomų naudų paketą;
  • įvertinimus už gerą darbą bei lojalumą darbdaviui.

Atlyginimas

5,16-7 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB "KAUNO ARENA"
Kauno širdyje, Nemuno saloje, Žalgirio arenoje, įsikūręs Restoranas SALA, vilioja savo stilingumu, didingumu ir erdvumu kiekvieną neabejingą kokybei bei išskirtinumui. Čia dirbantys aukštos kvalifikacijos savo srities specialistai nustebins Jus išskirtiniais patiekalais. Šiuo metu Restoranas SALA prie puikaus kolektyvo kviečia prisijungti VIRĖJĄ.
informacija apie UAB „KAUNO ARENA“
698 €
Vid. atlyginimas bruto
157
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 27 €
25% uždirba 27-82 €
25% uždirba 82-1192 €
25% uždirba nuo 1192 €