Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Automatizavimo sprendimai“

Virėjas (-a)

600-1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Automatizavimo sprendimai“

Darbo pobūdis

Ieškome pamainos virėjo (-os) arba virėjo (-os), kuriam(-iai) maisto gaminimas būtų aistra, o kūrybiškumas virtuvėje – savaime suprantamas dalykas.

Jūs turite išmanyti:
  • Maisto produktų apdorojimą ir paruošimą;
  • Gaminamų patiekalų kokybės užtikrinimą;
  • Patiekalų ruošimą pagal technologines korteles.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sąžininga meilė maistui bei jo gamybai;
  • Maitinimo įstaigoms keliamų higienos reikalavimų išmanymas;
  • Stiprus atsakomybės jausmas;
  • Noras tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Pozityvią darbo aplinką;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Atlyginimo priedus.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

UAB ,,Automatizavimo sprendimai“ – bendrovė dirbanti technologinių procesų automatizavimo, kontrolės ir valdymo sistemų kūrimo, diegimo srityse. 2020 m. "Verslo žinių" buvo pripažinta viena sekmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių "Gazelė 2020". Šis verslo stabilumo įvertinimas parodė, kad mūsų įmonė plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai. Kreditų biuras "Creditinfo" suteikė mūsų įmonei sertifikatą "STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI 2015 - 2023 ". UAB "Automatizavimo sprendimai" yra firmos "TECFLAM" (Italija) sertifikuotas aptarnavimo, serviso atstovas Baltijos šalyse.

informacija apie UAB „Automatizavimo sprendimai“
1275 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1003 €
25% uždirba 1003-1175 €
25% uždirba 1175-1534 €
25% uždirba nuo 1534 €