Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Grūstė"
Daugiau apie įmonę »

Virėjas - kasininkas

Gargždai - UAB "Grūstė"

Darbo pobūdis

Maisto gaminimas pagal technologines korteles;Maisto produktų kokybės užtikrinimas; Darbas su virtuvės įranga ir jos priežiūra; Higienos normų laikymasis; Darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Atsakingumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
Darbuotojams nemokamą transportą iš Klaipėdos, Šilalės, Kvėdarnos, Endriejavos, Gargždų, Plungės, Dauparų, Rietavo, Laukuvos, Vėžaičių;
Suteikiame maitinimą
UAB "Grūstė"

UAB "Grūstė"

UAB,,GRŪSTĖ“- tai sėkmingai veikianti įmonė, kurios pagrindinė veikla- didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais. Per 26 veiklos metus mūsų įmonė tapo šiuolaikine prekybos bendrove, kurios padalinius galima rasti Mažeikiuose, N. Akmenėje, Akmenėje, Ventoje, Viekšniuose, Kuršėnuose, Joniškyje, Radviliškyje, Varniuose, Klaipėdoje, Vilniuje, Plungėje, Kaune, kuri valdo 30 parduotuvių, 1 restoraną, apsaugos, didmeninės prekybos, viešųjų pirkimų- pardavimų bei viešojo maitinimo padalinius.
Šiandieną mūsų įmonėje dirba virš 660 darbuotojų ir šios darbuotojų gretos sparčiai plečiasi. Mes investuojame į darbuotojus- nuolat juos mokome, padedame siekti rezultatų, analizuojame sėkmes ir nesėkmes. Kvalifikuotas įmonės personalas – vienas iš veiksnių, užtikrinančių mūsų klientų poreikių tenkinimą ir aptarnavimo kokybę. Naujos idėjos ir sumanymai plėsti įmonę, burti aukštos kvalifikacijos personalą, verčia žengti į priekį.
Informacija apie UAB "Grūstė"
712
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Deivydas Vyniautas

Panašūs skelbimai: