UAB "Bartenda"
Daugiau apie įmonę »

Virėjas

600–900 Eur
Klaipėda - UAB "Bartenda"

Darbo pobūdis

Ieškome žmonių dievinančių maisto gamyba prisidėti į mūsų kolektyvo gretas.
Reikalingi virėjai.
Patirtis didelis privalumas,bet ne būtinybė!

Reikalavimai

  • Tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas, punktualumas;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;

Daugiau informacijos telefonu: 864176346

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą sutartą atlyginimą;
  • Darbą jaunatviškame kolektyve
  • Karjeros galimybes
  • Maitinimą
  • Kelionės iš po darbo apmokėjimą

Atlyginimas

600–900 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas

"Irish Nesė pub" - ketverius metus sėkmingai veikiantis pub'as Klaipėdos senamiestyje.
Informacija apie UAB "Bartenda"
911 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Greta Paulikienė