Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
S9 COFFEE, UAB

Virėjas

11-13 €/val. Neatskaičius mokesčių
Приймаємо українців
Vilnius - S9 COFFEE, UAB

Darbo aprašymas

Naujai atidaromoje kavos, brunch ir desertų restorane ieškome kūrybingo šefo/virėjo.

Tikimės, kad Tu esi atsakingas, atsidavęs maisto ruošimui ir supranti esminius gaminimo principus.
Labai laukiame kandidatų turinčių bent 1 metų patirtį šiose pareigose.
Patirtis dirbant pusryčių šefu - privalumas.

Mes pažadame laiku mokamą atlyginimą, puikias galimybes tobulėti ir mokytis, darbą su geriausios kokybės produktais, skanią kavą ir išsamius mokymus.

Susikalbėjimas anglų kalba reikalingas

Darbo laikas 8-18, galima dirbti principu - 2/2, 3/3, ilga ar trumpa savaitė.

Atlyginimas 11-13 prieš mokesčius

EN
We are looking for chefs to join our team! The specifics of our coffee shop: breakfasts and pastries. work from 8 to 18, the schedule can be 2/2, 3/3 or short and long week.

We are considering candidates with at least 1 year of experience. Experience working in a breakfast café would be a priority.

from us you will receive salary in time, an excellent opportunity for development, work with high-quality farm products, delicious coffee throughout the day, corporate training.

We will ask from you responsibility, hard work, love of cooking and understanding of the basics of cooking

Atlyginimas

11-13 €/val. neatskaičius mokesčių

S9Coffee Noon - vieta skanios kavos puodeliui, nepamirštamo skonio vėlyviesiams pusryčiams bei šiltam pokalbiui su draugais
informacija apie S9 COFFEE, UAB
4
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2023 m.