Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
MB „MUCH MORE LT“

Virėjas

6-9 €/val. Į rankas
Vilnius - MB „MUCH MORE LT“

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo virtuvėje darbui su išvežamuoju maitinimu. Maistą tiekiame filmavimams – jiems kiekvieną dieną gaminame pusryčius, pietus ir vakarienes. Dirbame slenkančiu grafiku, kartais ir savaitgaliais, tačiau pamainos daugiausiai rytinės.

Mūsų virtuvė yra įsikūrusi miesto centre, Kongresų rūmuose, adresu Vilniaus g. 6. Virtuvė didelė, patogi dirbti, naudojame profesionalią įrangą.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome žmonių su patirtimi, gebančių dirbti ir komandoje, ir savarankiškai.
Labai vertiname žmones, kurie nebijo prisiimti atsakomybės ir gali savarankiškai priimti sprendimus.

Susisiekite

Lauksime jūsų skambučio tel. nr.

Įmonė siūlo

  • Patogią darbo vietą miesto centre
  • Gerus vadovus ir draugišką kolektyvą
  • Maitinimą darbe
  • Apmokamas kelionės išlaidas nestandartiniu laiku

Atlyginimas

6-9 €/val. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir sugebėjimų.

Esame maisto gamybos įmonė, dirbanti su filmavimais Vilniaus mieste, taip pat turime savo kavinę Senamiestyje. Gaminame kokybišką maistą, dirbame su įdomiais užsakovais.
Daugiau apie įmonę -
informacija apie MB „MUCH MORE LT“
1838 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.