Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Gelsva“

„Vynoteka“ regiono vadovas (-ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Gelsva“

Darbo aprašymas

  • "Vynoteka" parduotuvių priežiūra Vilniuje;
  • Reguliarus prekybos vietų vizitavimas;
  • Parduodamų prekių stebėsena, prekių kiekių priežiūra;
  • Atsakomybė už paskirtų užduočių pavaldiems darbuotojams atlikimą ir iškeltų tikslų įgyvendinimą;
  • Darbuotojų poreikio planavimas;
  • Komandos formavimas, mokymas ir ugdymas;
  • Darbuotojų motyvacijos koordinavimas bendro tikslo siekimui;
  • Darbo krūvio planavimas ir paskirstymas;
  • Rinkos stebėjimas ir komunikavimas apie pokyčius.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis prekių pardavimo ir priežiūros srityse;
  • Gebėjimas planuoti darbus, sisteminti ir apibendrinti informaciją;
  • Gebėjimas planuoti savo ir komandos veiklą;
  • Emocinis intelektas, lyderystė, gebėjimas veikti stresinėse situacijose, komunikabilumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios.

Mes siūlome

  • Visas socialines garantijas ir patrauklų atlyginimą;
  • Galimybę atskleisti ir išnaudoti savo sugebėjimus;
  • Automobilį ir kitas būtinas priemones darbui.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

Per 30 darbo metų UAB "Gelsva" įsitvirtino Lietuvos rinkoje ir už jos ribų ir šiandien sparčiai plečia savo verslą. Šiandien „Gelsva“ portfelyje - parduotuvių tinklas „Vynoteka“, šaltinio vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba, įmonių, įstaigų ir ofisų aptarnavimas.
  • Parduotuvių tinklas „Vynoteka“ veikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietiniais tiekėjais, užtikrindami pilną rinkoje esančių gėrimų pasiūlą – daugiau nei 1,500 vynų, per 300 pasaulyje pripažintų alaus rūšių, nuolat augantį kitų alkoholinių gėrimų ir aukščiausios kokybės gourmet maisto produktų pasirinkimą.
  • Šaltinio vandens „Žalia giria“ gamyba ir prekyba; 2000 m. įkurtas padalinys, gaminantis ir parduodantis „Žalia giria“. Vartotojams tiekiamas ne tik šaltinio vanduo, bet ir įvairūs pilstymo įrenginiai – nuo rankinės pompos ar keramikinio indo iki šiuolaikinių vandens pilstymo aparatų.