AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Vyr. analitikas (-ė) (KYC Middle Office), Vilnius

1700-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Ieškome Vyr. analitiko (-ės) (KYC Middle Office)!
„Citadele“ bankas yra vienas sparčiausiai augančių bankų Baltijos šalyse. Siekiame modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių gyventojams ir vietos verslui. Siūlome įvairias paslaugas, paremtas naujos kartos finansinėmis technologijomis - modernią mob. programėlę, galimybę atsidaryti banko sąskaitą neatvykus į skyrių daug kitų.

Atsakomybės:
  • Išsamus esamų ir naujų klientų duomenų ir vykdomos veiklos patikrinimas
  • Bendravimas su privačiais ir verslo klientais
  • Duomenų apie klientus analizė, sisteminimas ir suvedimas į banko informacines sistemas
  • Sprendimų dėl bendradarbiavimo su klientais priėmimas
  • Užtikrinti KYC funkcijos reikalavimus banke
  • Programos "Pažink savo klientą" vykdymas
  • Klientų duomenų kokybės ir korektiškumo užtikrinimas
  • Dalyvavimas projektinėje veikloje

Reikalavimai:
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas ekonomikos arba finansų srityje
  • 2 metų analogiško darbo patirtis
  • Žinios bankininkystės srityje
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai
  • Geri analitiniai, problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžiai
  • Gebėjimas atpažinti tendencijas ir teikti struktūrinius apibendrinimus
  • geros anglų kalbos žinios (skaitymo ir rašymo), rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas

Mes siūlome:
  • Darbą įvairiapusiškai augančioje kompanijoje
  • Puikiai įrengtą ofisą Vilniaus centre
  • Galimybę taikyti hibridinį darbo modelį, esant poreikiui dirbti per nuotolį
  • Įdomų, iššūkių kupiną darbą, profesinį tobulėjimą ir augimą
  • Darbo užmokestį - nuo 1700 iki 2300 Eur / mėn. neatskaičius mokesčių. Tikslus darbo užmokestis priklausys nuo atrinkto kandidato kompetencijų, darbo patirties
  • Sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio), papildomas poilsio dienas, įvairias darbuotojams skirtas iniciatyvas ir mokymus

Kviečiame kandidatuoti!
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1700-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Citadele banka" Lietuvos filialas - tarptautinė organizacija, siekianti tapti savo srities lydere Baltijos šalyse, teikti inovatyvias finansines paslaugas bei produktus, kurie klientams suteikia papildomą vertę.
informacija apie AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
2826 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
233
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1596 €
25% uždirba 1596-2491 €
25% uždirba 2491-3508 €
25% uždirba nuo 3508 €