Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
CVB klientas

Vyr. Buhalterė (-is)

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

  • Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas (nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės sudarymo);
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ar kitų buhalterinių/apskaitos duomenų rengimas bei pateikimas vadovams ir valstybinėms institucijoms;
  • Darbo užmokesčio ir su tuo susijusių išmokų bei mokesčių skaičiavimas;
  • Apskaitos procesų valdymas ir kontrolė;
  • Ataskaitų ruošimas pagal vidines įmonės nustatytas tvarkas;
  • Skolų administravimas;
  • Kuro apskaita;
  • Ilgalaikio turto apskaita;
  • Buhalterinių procesų optimizavimas;
  • Kitas vyr. buhalterio darbo funkcijos ir atsakomybės.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas apskaitos, finansų srityje;
  • Ne mažesnė nei 3-4 m. patirtis vyr. buhalterio/buhalterio darbo patirtis, tvarkant pilną buhalteriją;
  • Patirtis dirbant gamybinėje įmonėje - privalumas;
  • Verslo apskaitos standartų, LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius, išmanymas bei praktinis taikymas;
  • Rusų ir anglų kalbų mokėjimas - didelis privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Pareigingumas, organizuotumas, analitinis mąstymas, kruopštumas, atidumas.

Mes Jums siūlome

  • Galimybes tobulėti ir įgyti naudingos darbo patirties;
  • Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo atlygį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Priedus prie darbo užmokesčio.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas

Gamybinė įmonė Kaune.