Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „CENTRUM“

Finansų vadovas (-ė)

3000-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „CENTRUM“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas komandai ir vadovų pateiktų užduočių paskirstymas komandos nariams;
  • Mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms ir kitoms institucijoms, bankams bei vadovybei;
  • Įmonės valdymo apskaitos ir buhalterinės apskaitos organizavimas, apskaitos procedūrų kūrimas ir laikymosi užtikrinimas;
  • Finansinių ataskaitų ir atskaitomybės, biudžeto rengimas;
  • Įmonės atstovavimas auditui ir valstybinėms institucijoms;
  • Buhalterinės veiklos optimizavimas, procesų priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (finansų/apskaitos srityje);
  • Analogiško darbo patirtis (pageidautina bent 3 metai);
  • Reiklumas - kokybiškam užduoties atlikimui;
  • Atsakingumas, kruopštumas, atidumas, analitinis mąstymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai: MS Office, patirtis su Direct‘o programa būtų privalumas;
  • LR buhalterinės apskaitos, Pelno mokesčio, PVM įstatymų ir kt. teisės aktų išmanymas;

Mes tikimės, kad esi lengvai pakvaišęs (-usi) dėl apskaitos, ir tau nėra baisūs visi pakeitimai.

  • Draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas, kurti, inicijuoti pokyčius;
  • Pietumis ir automobilio parkavimo vieta pasirūpinsime.

Atlyginimas

3000-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Centrum istorija prasidėjo 1996 įkūrus vieną iš pirmųjų privačių viešbučių Lietuvoje - „Grata by Centrum Hotels“. Per daugiau nei 27 metus įmonė išaugo į sėkmingą viešbučių tinklą ir šiuo metu valdo „Artis“, esantį Vilniaus senamiesčio širdyje, „Ratonda Centrum Hotels“, įkurtą pačiame Vilniaus centre ir „Monika Centrum Hotels“, kuris yra Latvijos sostinės Rygos kultūriname-istoriniame centre.
Augindami verslą ir ieškodami plėtros galimybių liekame ištikimi savo vertybėms ir unikalumui: autentiška lokacija ir architektūra, platus paslaugų spektras pagal kiekvieno kliento poreikį, svetingumo tradicijos bei dėmesingumas užtikrina namų atmosferos pojūtį.
Ar norėtum prisidėti ir tęsti mūsų sėkmės istoriją? Prisijunk prie mūsų komandos!