Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „TEIDA“

VYR.BUHALTERIS/-Ė

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „TEIDA“

Darbo pobūdis

  • Buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo,
  • Mokesčių apskaita bei ataskaitų rengimas,
  • Ūkinių ir finansinių operacijų apskaitos teisingumo užtikrinimas,
  • Dalyvavimas metinių finansinių ataskaitų audito procese rengiant ataskaitas, teikiant informaciją ir
duomenis auditoriams,
  • Aktyvi pozicija optimizuojant procesus, bendradarbiaujant su apskaitininke ir kitais įmonės
darbuotojais,
  • Kitos, su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų / apskaitos / ekonomikos srityje,
  • Ne mažesnė nei 3 metų vyr. buhalterio darbo patirtis prekybinėje įmonėje,
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas,
  • Atsakingumas ir kruopštumas,
  • Geros anglų k. žinios (privalumas),
  • Darbo patirtis su TSM programa (privalumas).

  • Puikias darbo sąlygas sėkmingai veikiančioje prekybos įmonėje,
  • Darbą biure Kauno senamiestyje,
  • Atsakingą darbo poziciją buhalterijos komandoje,
  • Aprūpinimą buhalterine spauda bei galimybes dalyvaut kvalifikaciją keliančiuose mokymuose.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
UAB „TEIDA“

UAB „TEIDA“

TEIDA yra viena iš lyderiaujančių medicinos įrangą reabilitacijai bei slaugai tiekiančių įmonių Lietuvoje. Įkurta 1994 metais. Įmonės veiklos padaliniai yra didžiausiuose miestuose. Siūlomos įrangos nuomos paslaugos.
informacija apie UAB „TEIDA“
2641 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2057 €
25% uždirba 2057-2596 €
25% uždirba 2596-3436 €
25% uždirba nuo 3436 €