Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

VYR. BUHALTERIS (-Ė)

Nuo 2100 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

  • grupės įmonių mokesčių apskaičiavimas, užtikrinant deklaravimo ir sumokėjimo duomenų teisingumą;
  • mokestinių įsipareigojimų vykdymas;
  • kolegų konsultavimas mokesčių įstatymų taikymo klausimais;
  • įvairių ataskaitų vadovybei rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas buhalterijos, ekonomikos ar finansų srityje;
  • vyr. buhalterio (-ės) patirtis tarptautinėje įmonėje;
  • apskaitos standartų ir mokesčių įstatymų išmanymas;
  • atsakingumas, savarankiškumas, imlumas naujovėms;
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes Jums siūlome

  • atsakingą ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • darbą įvairiapusiškoje, dinamiškoje aplinkoje, į rezultatą orientuotoje komandoje;
  • puikias darbo sąlygas, patrauklų ir konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 2100 €/mėn. į rankas

Ilgametė, stabili, tarptautinė įmonė.