Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Saurida“

Vyr. buhalteris (-ė)

1400-1752 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Saurida“

Darbo pobūdis

Gamybinės įmonės (UAB) pilnas apskaitos vedimas; mokestinių ir finansinių ataskaitų ruošimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms.

Reikalavimai

Buhalterinis/finansinis išsilavinimas;
Pageidautina vyr. buhalterinio darbo patirtis , o jeigu tokios neturite, bet manote, kad jau įgijote pakankamai žinių, turite noro ir užsispyrimo, nebijote atsakomybės, tai gal būt jau pats laikas užimti tokias pareigas - kandidatuokite!

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą;
Nuolatinius mokymus;
Profesionalią komandą, palaikymą ir konsultacijas.
Įmonė randasi Mažeikiuose, bet yra galimybė dirbti ir tvarkyti apskaitą nuotoliniu būdų, o jeigu reikėtų atvažiuoti - kompesuojamos kuro išlaidos.

Atlyginimas

1400-1752 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus atlyginimo dydis, įvertinus Jūsų kompetenciją, patirtį bei norą dirbti, aptariamas pokalbio metu.
UAB „Saurida“

UAB „Saurida“

UAB "Saurida" Oil&Gas - perspektyvi, dinamiškai auganti, lietuviško kapitalo bendrovė, veiklą pradėjusi 1997 m. Pagrindinė veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba naftos produktais Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Nuosavybės teise įmonė valdo Mažeikių suskystintų dujų tinklą. Įmonei priklauso didžiausios dujų pildymo bazės Mažeikiuose ir Kaune. Įmonė valdo keletą dukterinių kompanijų, kurios teikia logistikos paslaugas UAB "Transportera" (krovinių gabenimas cisternomis ir savivarčiais), naftos produktų surinkimas ir regeneracija - UAB "Enhydris", šilumos bei elektros energijos tiekimas - UAB "Šilumera" ir kitos paslaugos.
Žmogiškieji ištekliai - didžiausias įmonės turtas. Šiuo metu įmonių grupėje dirba daugiau nei 450 aktyvių, įdomių bei darbščių žmonių. Darbuotojai nuolat dalyvauja profesiniuose mokymuose bei seminaruose.
informacija apie UAB „Saurida“
914 €
Vid. atlyginimas bruto
352
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 708 €
25% uždirba 708-796 €
25% uždirba 796-1049 €
25% uždirba nuo 1049 €

Jus taip pat gali sudominti: