Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ECOSERVICE grupė

Vyr. buhalteris (-ė) Vilniuje

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Įmonių grupė ieško atsakingo ir profesionalaus vyr. buhalterio (-ės) vesti dukterinių įmonių apskaitą.

Darbo aprašymas:
  • Bendrovės dukterinių įmonių pilnas apskaitos tvarkymas, finansinės atskaitomybės paruošimas, bendravimas su auditoriais ir kitomis institucijomis;
  • Mėnesinių, ketvirtinių ir metinių finansinių ataskaitų, mokesčių deklaracijų parengimas bei teikimas;
  • Ataskaitų vadovybei rengimas;
  • Kitos su tiesioginiu darbu susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė, nei 3 metų analogiško darbo patirtis,;
  • Aukštasis išsilavinimas (apskaitos srityje);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, MS Excel ir kita);
  • Darbo patirtis buhalterinės apskaitos programomis (Navision - privalumas);
  • Darbo patirtis TFAS srityje, darbo patirtis su BIG4 audito kompanijomis (privalumas);
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Plačias atsakomybės ribas ir galimybę realizuoti savo idėjas;
  • Draugišką kolektyvą, kuris visada pasirengęs padėti.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1489 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
368
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 727 €
25% uždirba 727-1146 €
25% uždirba 1146-1849 €
25% uždirba nuo 1849 €