Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Vyr. buhalteris (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo (-os) vyr. buhalterio (-ės) pareigoms užimti. Minėtos pareigos apima šias atsakomybes:
- Gamybinės įmonės apskaitos operacijų tinkamas dokumentavimas, procesų koordinavimas
- Finansinių, veiklos bei statistinių ataskaitų rengimas ir teikimas
- Mokestinių deklaracijų teikimas ir įmonės atstovavimas institucijose
- Biudžeto ir pinigų srautų planavimas
- Darbo užmokesčio skaičiavimas
- MTEP apskaitos tvarkymas (pagal LR Pelno mokesčio įstatymą)
- Bankinių operacijų atlikimas
- Vertybinių popierių apskaitos tvarkymas
- Vadovo ir komandos konsultavimas savo profesinės srities ribose
- Dokumentų registravimas Registrų centre
- ES struktūrinių fondų vykdomų projektų administravimas
- Dukterinės įmonės apskaitos vykdymas
- Audito patikrinimo koordinavimas

Reikalavimai

- Ne mažesnė nei 5 m. darbo patirtis buhalterijos, audito, apskaitos srityje
- Ne mažesnė nei 3 m. patirtis vyr. buhalterio arba finansininko pareigose
- Aukštasis išsilavinimas apskaitos/ekonomikos/finansų srityje
- Ne mažesnė nei 1m. patirtis buhalterine programa „Rivilė“
- Patirtis administruojant ES projektus (privalumas)
- Eksporto procedūrų išmanymas (privalumas)
- LR Teisės aktų išmanymas
- Anglų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

- Profesinį tobulėjimą dirbant motyvuotame kolektyve
- Terminuotą ~18-24 mėn. darbo sutartį
- Viršvalandžių apmokėjimą
- Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų
- Darbo vietą Vilniaus centre (Kalvarijų g.)

Atlyginimas

Derybų klausimas
Įmonėje vid. atlyginimas 1048€ – 29% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra balandžio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

UAB "Integrated Optics"

Integrated Optics yra ultra kompaktiškų lazerinių šaltinių ir išmanios lazerių valdymo elektronikos kūrimo ir gamybos įmonė. Šie produktai skiriasi nuo konkuruojančių ypatingu kompaktiškumu, atsparumu aplinkos poveikiui ir mažesne kaina. Visos šios savybės tampa įmanomos dėl proveržio optikos ir elektronikos integravime.
Kompanijos steigėjai - du jauni lazerių inžinieriai aktyviai dalyvauja veikloje ir kuria kompaniją taip, kad joje būtų gera dirbti.
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »