Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Baltic Shipping Centre“
Daugiau apie įmonę »

VYR. BUHALTERIS (-Ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic Shipping Centre“

Pasiūlymas Jums

užtikrinta, ilgalaikė darbo vieta patikimoje įmonėje; sąžiningas finansinis atlygis ir motyvavimo priemonės, galimybė kelti profesinę kvalifikaciją – dalyvauti mokymuose, seminaruose, konferencijose. Įvertinsite ir patogų biurą, profesionalias darbo priemones, pagarbius tarpusavio santykius ir jaukias kolektyvo tradicijas. Apskaitą tvarkome Rivilės pagalba.
Norėtume pasiūlymą pristatyti Jums išsamiai, todėl siųskite savo gyvenimo aprašymą – pasikalbėkime. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys:

Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės; įmonės biudžeto planavimas ir kontrolė; piniginių srautų analizė; skolininkų kontrolė; darbo užmokesčio apskaita; mokesčių apskaita, ataskaitų sudarymas ir pateikimas valstybinėms institucijoms; vadovybės konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais bei kitos įprastos vyr.buhalterio atsakomybės.
Pavaldume – apskaitininkė ir biuro administratorė.

Lūkesčiai kompetencijai:

Vyr.buhalterio darbo patirtis, finansų, ekonomikos ar buhalterijos srities išsilavinimas; atsakingumas, sąžiningumas ir profesionalus bendravimas; anglų kalbos žinios. Labai vertinsime, jei esate besidomintis naujovėmis ir lankstus žmogus, tinkamai priimantis tobulėjimo pokyčius versle. Jūsų patirtį logistikos įmonėje ir rusų kalbos žinias laikysime privalumais.
Nedvejokite- siųskite C.V. dabar.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

UAB „Baltic Shipping Centre“

UAB “Baltic Shipping Centre” – penkioliktus sėkmės metus skaičiuojanti logistikos paslaugų įmonė. Savo veiklos pradžia laikome 2004 m. Gabename krovinius keliais, oru, geležinkeliais ir jūra, teikiame sandėliavimo, distribucijos ir perkraustymo paslaugas. Daugiau apie mus skaitykite internetinėje svetainėje bsc.lt/
Stipriname komandą ir priimtume profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Baltic Shipping Centre“
1461 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1296 €
25% uždirba 1296-1405 €
25% uždirba 1405-1885 €
25% uždirba nuo 1885 €

Jus taip pat gali sudominti: