Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Polywood“
Daugiau apie įmonę »

VYR.BUHALTERIS (-Ė)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius - UAB „Polywood“

Pasiūlymas Jums

Šiame darbe turėsite vadovų palaikymą, profesionalius komandos narius, galėsite savo veiklą planuoti ir organizuoti savarankiškai. Siūlome puikiai įrengtą darbo vietą biure Žvėryne, ilgalaikę karjerą, subalansuotą darbo krūvį, galimybę gilinti profesines žinias seminaruose ir konferencijose, gražias kolektyvo tradicijas; pagarbą Jūsų sprendimams, sąžiningą atlyginimą ir motyvacines priemones.
Norėtume plačiau šį pasiūlymą pristatyti susitikimo metu, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų saugumu ir Jūsų sveikatos saugumu darbe pasirūpinsime tinkamai.

Pareigos ir atsakomybės

Organizuosite bendrovės finansinės ir mokestinės veiklos buhalterinę apskaitą pagal VAS (TAS) ir LR teisės aktus; būsite atsakingas (-a) už pilną apskaitos vykdymo užtikrinimą, buhalterinių duomenų srautų analizę bei kontrolę, už savalaikį ir tikslų buhalterinės apskaitos vedimą; rengsite mokesčių deklaracijas ir finansines ataskaitas, teiksite jas valstybinėms institucijoms; konsultuosite vadovus buhalterinės apskaitos klausimais.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštajį universitetinį išsilavinimą ekonomikos, finansų, buhalterinės apskaitos srityje ir daugiau nei 5 metų buhalterio darbo patirties; turite organizacinių, vadovo gebėjimų ir patirties; gebate valdyti ir sisteminti didelius informacijos srautus; puikiai dirbate kompiuteriu. Neabejojame, kad žinote verslo apskaitos standartus ir mokesčius reglamentuojančius teisės aktus.
Jūsų darbo patirtį prekybinėje/gamybinėje įmonėje ir patirtį dirbant Pragma laikysime privalumais.

Nedvejokite – siųskite C.V. dabar, susipažinkime !

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

UAB „Polywood“

UAB „Polywood“ – sėkmingos įmonių grupės kompanija, veikianti jau beveik dvidešimtmetį. Gaminame kokybišką, sertifikuotą ir aukštus gamybinius reikalavimus atitinkančią medieną statybos ir prekybos įmonėms Europoje bei Azijoje, parduodame spygliuočių ir kietmedžių medienos produkciją daugiau nei į 40 pasaulio valstybių.
Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje
Stipriname komandą ir priimtume naujoką (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Polywood“
976 €
Vid. atlyginimas bruto
185
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 729 €
25% uždirba 729-940 €
25% uždirba 940-1031 €
25% uždirba nuo 1031 €

Jus taip pat gali sudominti: