Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Vet Ventures“

Vyr. Finansininkas (-ė)

2000-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Vet Ventures“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio finansų profesionalo, galinčio užimti Vyriausiojo (-s) finansininko (-ės) poziciją ir tapti sparčiai augančio veterinarijos tinklo, įsikūrusio Vilniuje, dalimi!

Jūs būsite atsakingas (-a) už

Įmonių grupės apskaitos vedimą;
Grupės lygio apskaitos procesų sukūrimą;
Biudžetų sudarymą ir jų kontrolę;
Asistavimą vadovams priimant finansinius sprendimus.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnę nei 5 metų vedant apskaitos procesus;
Geras anglų kalbos žinias;
Turite patirties dirbant su apskaitos programa Rivilė;
Turite patirties dirbant su įmonių grupės apskaita (privalumas).

Mes jums siūlome

Saviraiškos, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Prisidėti prie įmonės augimo ir procesų tobulinimo;
Lankstų darbo grafiką bei galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

2000-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir patirties.

DR.VET - tai naujas veterinarijos klinikų tinklas, sujungęs ilgametę patirtį turinčius gydytojus. Mūsų misija teikti aukščiausios kokybės gydymo paslaugas, užtikrinti profesionalų aptarnavimą ir visokeriopą patogumą klientui.
informacija apie UAB „Vet Ventures“
4
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2020 m.