Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AQ Wiring Systems UAB

Vyr. finansininko pavaduotojas (-a)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - AQ Wiring Systems UAB

Darbo pobūdis

Įmonės mokamų mokesčių teisingumo užtikrinimas ir kontrolė;
Konsultavimas mokesčių bei apskaitos klausimais įmonėje;
Deklaracijų VMI ruošimas bei teikimas;
Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos reikalavimų diegimas ir koordinavimas;
Ilgalaikio turto, paslaugų apskaita;
Atsiskaitymų su tiekėjais bei pirkėjų skolų administravimas;
Ataskaitų ruošimas;
Vyr. finansininko pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Puikus Lietuvos Respublikos mokesčių sistemos ypatumų išmanymas;
Įmonės veiklą reglamentuojančių LR teisės aktų išmanymas;
Verslo apskaitos standartų išmanymas;
Darbo patirtis apskaitoje;
Labai geri praktiniai darbo įgūdžiai su MS Office (Word, Excel) biuro programų paketu;
Puikūs analitiniai ir savarankiško darbo organizavimo įgūdžiai.

Privalumai:
Darbo patirtis užsienio kapitalo įmonėje;
Darbo patirtis įmonių grupėje;
Darbas su gamybos apskaitos programa „MONITOR“;
Aukštasis/Aukštesnysis išsilavinimas (apskaitos, finansų, ekonomikos srityse);
Geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Darbą augančioje įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus, kvalifikaciją bei gerbia asmenybę.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą sutinkate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos konkurso tikslais.
Duomenų tvarkytojas AQ Wiring Systems UAB (į. k.), Ramygalos g. 194E, Panevėžio m. sav., LT-36224 Panevėžio m., Lietuva.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo kandidato patirties

AQ Wiring Systems UAB yra kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų gamintoja.
AQ Wiring Systems UAB Panevėžyje įsikūrė 2001 metais. Per šį laikotarpį tapome vienu didžiausių regiono darbdavių.

Šiuo metu didžiausi įmonės klientai yra „Volvo“, "Scania", „Renault“, „Mack Trucks“. Gaminiai eksportuojami į Suomiją, Švediją, Vokietiją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Korėją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Australiją ir kitas šalis. Įmonės stiprybė yra orientacija į klientus, paprastumas, socialiai atsakingas verslas, sąnaudų efektyvumas, pagarba ir atsakomybė prieš kolegas, klientus, verslo partnerius.
informacija apie AQ Wiring Systems UAB
1384 €
Vid. atlyginimas bruto
662
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 983 €
25% uždirba 983-1235 €
25% uždirba 1235-1624 €
25% uždirba nuo 1624 €