Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS

Vyr. kambarinė (-is)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS

Darbo pobūdis

  • Kambarinių darbo organizavimas ir kontrolė - švaros ir tvarkos palaikymui viešbučio kambariuose bei prieigose;
  • Išvykstančių kambarių tikrinimas;
  • Kambariuose esančių mini barų administravimas;
  • Viešbučio turto saugumo užtikrinimas;
  • Viešbučio inžinerinių sistemų veikimo stebėjimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Viešbučio patalpų valymo ar panašaus pobūdžio darbo patirtis;
  • Žinoti tinkamo svetingumo ir paslaugų teikimo principus bei
mokėti juos taikyti praktikoje;
  • Žinoti dezinfekcijos ir plovimo priemonių paskirtį ir koncentraciją;
  • Žinoti patalpų priežiūros, valymo atlikimo tvarką.

  • Laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Nemokamą skanų maitinimą ir nuolaidas įmonių grupėje;
  • Patogų darbo grafiką (3/4 darbo dienos 7-19 val., 3 poilsio dienos, gali būti derinamas pokalbio metu);
  • Mokymus ir karjeros galimybes;
  • Draugiškus ir profesionalius kolegas bei vadovus.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Viešbutis Amberton Klaipėda priklauso Amberton viešbučių grupei. Tai unikalus projektas, kurį teisingiau vadinti ne viešbučiu, o „miestu mieste“, kadangi savo svečiams galime pasiūlyti ne tik platų kambarių pasirinkimą, bet ir daugybę kitų paslaugų. Amberton viešbučių vizija - būti pasirinkimu Nr. 1 viešbučių rinkoje Lietuvoje: darbuotojams, svečiams, investuotojams. Formuodami komandą renkamės požiūrį, įgūdžių išmokome!
informacija apie UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS
1756 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
78
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1027 €
25% uždirba 1027-1408 €
25% uždirba 1408-1899 €
25% uždirba nuo 1899 €