Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Gi Group Lithuania

Vyr. Linijos operatorius (SMT), 8 val. pamaina

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Viena moderniausių Lietuvoje elektronikos gamybos įmonių ieško PATYRUSIŲ SMT OPERATORIŲ Kaune. Įmonė siūlo geras darbo sąlygas, galimybes kopti karjeros laiptais ir platų papildomų naudų paketą.

DARBO POBŪDIS:
  • gamybinės linijos paruošimas darbui ir jos veikimo užtikrinimas;
  • pamainos resursų koordinavimas;
  • mašinų techninė priežiūra;
  • vizualinė gaminių kokybės kontrolė;
  • gamybinės dokumentacijos pildymas.

DARBO GRAFIKAS
3 pamainos po 8 valandas (į jas įskaičiuotos pietų ir poilsio pertraukos). Visada laisvi savaitgaliai.

Reikalavimai darbuotojui

  • panaši darbo patirtis (privalumas);
  • kompiuterinis raštingumas;
  • anglų k. pagrindai;
  • elektronikos žinios (privalumas);
  • atsakingumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

  • modernią ir tvarkingą darbo aplinką;
  • malonią temperatūrą patalpose: vasarą nekaršta, žiemą nešalta;
  • kas ketvirtį mokamus priedus, priklausančius nuo įmonės rezultatų;
  • paslaugus, apmokantis naujokus kolektyvas;
  • geriems darbuotojams sudaromos visos galimybės kilti karjeros laiptais.

KITOS PAPILDOMOS NAUDOS:
  • papildoma atostogų diena visiems darbuotojams;
  • papildomos laisvos dienos arba išmokos vestuvių, vaiko gimimo, artimųjų netekties atvejais;
  • papildomos išmokos daugiavaikėms šeimoms arba auginantiems neįgalius vaikus;
  • partnerių nuolaidas įmonės darbuotojams (degalinėse, sveikatos priežiūros įstaigose, SPA ir kt.);
  • kasmetinės komandos formavimo veiklos ir išvykos, kartu švenčiame Kalėdas ir kitas šventes;
  • nemokama kava arba kitas karštas gėrimas.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.