Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „AirInn Vilnius“

Padavėja (-as), pusryčių padavėja (-as)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AirInn Vilnius“

Darbo pobūdis

Aukštesnės klasės viešbučiui "Calvary" Vilniaus centre (Kalvarijų g. 59), ieškome restorano komandos:

1. Darbas restorane pamainomis slenkančiu grafiku;

2. Darbas restorane rytinėmis pamainomis slenkančiu grafiku;

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė nei 3 mėn. padavėjo arba panašios pozicijos patirtis;
Puikios svečių aptarnavimo, maisto bei gėrimų pateikimo, serviravimo žinios;
Anglų kalbos mokėjimas;
Darbas R-keeper programa būtų privalumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir su šypsena;
Punktualumas, atsakingumas, pozityvumas, greita orientacija.

Įmonė siūlo

Nemokamą maitinimą;
Nemokamą parkingą;
Laiku mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Puikias darbo sąlygas;
Profesinį ir asmeninį tobulėjimą.

Turint papildomų klausimų, susisiekite su Ringaile, kontaktiniu numeriu: .

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
Su perspektyva didėti

Aukštesnės klasės viešbutis "Calvary" Vilniaus centre (Kalvarijų g. 59).
informacija apie UAB „AirInn Vilnius“
1393 €
Vid. atlyginimas bruto
71
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1098 €
25% uždirba 1098-1316 €
25% uždirba 1316-1600 €
25% uždirba nuo 1600 €