Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Pickvibe“

Vyr. programuotojas (-a)

2700-3500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pickvibe“

Darbo pobūdis

Ieškome talentingo vyr. programuotojo (-os), kuris domėtųsi naujausiomis technologijomis ir įrankiais, rūpintųsi kuriamo produkto kokybe ir saugumu.
Laukia darbas su PHP bei MYSQL;
Pravers PHPunit ir Symfony arba Laravel framework patirtis;
darbo su programinio kodo versijavimo sistemomis (pvz. GIT) patirtis;

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 3 metų patirtis full stack komercinių programų kūrimo srityje.
  • Gebėjimas dirbti su visu produkto gyvavimo ciklu.
  • Darbo su PHP ir „Laravel“ patirtis.
  • Darbo su „MySQL“ duomenų bazėmis patirtis.
  • Darbo su „React“, „TypeScript“, „Vue.js“, „Axios“, „jQuery“ patirtis.
  • Darbo su „Docker“ patirtis.
  • Gebėjimas kurti ir integruoti API principu veikiančias paslaugas.
  • Darbo su „Atlassian“ produktais patirtis („Jira“, „Bitbucket“, „Bamboo“).
  • Gebėjimas įdiegti ir sukonfigūruoti serverio programas.
  • Draugiškas bendravimas su komandos nariais, paslaugumas, kruopštumas.

  • darbą profesionalioje, modernioje ir jaunatviškoje IT įmonėje;
  • jaukią darbo aplinką moderniame ofise Vilniuje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • darbo užmokestį, kuris atitinka tavo sugebėjimus ir lūkesčius;
  • papildomus priedus už puikias idėjas ir papildomai pasiektus rezultatus;

Atlyginimas

2700-3500 €/mėn. į rankas

„Pickvibe“ – kūrybinis-komercinis-socialinis tinklas, turintis vieną tikslą – kurti patikimą ir sveiką ekosistemą kokybiškam kultūriniam turiniui. Galutinis naudotojas gauna informaciją apie produktus (paslaugas) pagal savo individualius pageidavimus ir pomėgius.
„Pickvibe“ platformoje siekiama iš pagrindų pakeisti ir transformuoti socialinių tinklų ir kultūros turinio aplinką taikant naujas technologijas ir skaitmenines tendencijas:
  • Į žmogų orientuotas požiūris į socialines medijas ir asmeninių duomenų privatumą. Semantinio tinklo technologijomis sustiprintas kultūrinis turinys ir paslaugos
  • „Blockchain” technologijomis paremtas socioekonominis modelis: profesionalūs, ekonominiai ir socialiniai tikslai – apdovanoti turinio kūrėjus ir reklamuoti kokybiško turinio vartojimą.
  • Visi yra susieti! Transliuokite, komentuokite, diskutuokite ir dalinkitės – patikimos ir nuoširdžios turinio apžvalgos ir apdovanojimai už bendradarbiavimą: profesinė įtaka, socialinis statusas ir monetizacija.
„Pickvibe” platforma skirta, visų pirma, socialiniams tikslams. 50–65 % turinio kūrėjų yra socialiai atskirti, iš dalies dėl savo nepriklausomumo. Šią problemą gali atsverti bendradarbiavimas, decentralizuota vadovybė ir socioekonominis modelis. Modelio balansą palaiko viešuomenės vertinimas, balsavimas ir komentarai, tiek rinkos profesionalų, tiek bendri. Unikalus ir savarankiškas tinklo valdymas paremtas socialiniais tikslais, kuriems reikšmės turi platformos naudotojo ekosistemai suteikiamo profesionalumo lygis. Tai profesionalumas, kurio visi vienodai gali siekti ir palaikyti, nes visi pradeda nuo to paties pradžios taško ir kelia savo statusą laikui bėgant prisidėdami prie visuomenės tobulinimo.
Prisijunkite prie mūsų komandos Vilniuje ir suteikite naują formą socialinių tinklų ir kultūros turiniui bei palikite savo pėdsaką „WEB 3.0“.
informacija apie UAB „Pickvibe“
2807 €
Vid. atlyginimas bruto
(84% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2021 m.