Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Thermo Fisher Scientific

Vyr. Technikas (-ė) (Didelės skalės nukleotidų gamybos grupėje) (Terminuota 6 mėn.)

1130-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius, Lentvaris, Trakai - Thermo Fisher Scientific

Darbo pobūdis

  • Nukleotidų, modifikuotų nukleotidų sintezė, gryninimas ir formulavimas.
  • Įrangos priežiūra, gedimų registravimas.
  • Chromatografinio gryninimo kolonų pakrovimas, sorbentų paruošimas, regeneravimas ir sanitizavimas.
  • Gaminamų produktų kokybės tikrinimas proceso metu.
  • Produktų gamyba pagal technologinę dokumentaciją.
  • Dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant organinės chemijos laboratorijoje: sintezė, chromatografinis gryninimas (privalumas).
  • Puikūs komandinio darbo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
  • Pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
  • Darbas slenkančiu grafiku (4 darbo, 2 poilsio dienos). Puiki galimybė studentams derinti darbą ir studijas!

Atlyginimas

1130-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.
informacija apie Thermo Fisher Scientific
2878 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
1520
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2084 €
25% uždirba 2084-2462 €
25% uždirba 2462-3318 €
25% uždirba nuo 3318 €