Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "SENTOSA"
Daugiau apie įmonę »

Vyr. virėjas (-a) - virėjas (-a)

600–1000 Eur
Vilnius - UAB "SENTOSA"

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo, kuris mylėtų savo darbą ir norėtų įgyti naujų įgūdžių bei kartu su mumis tobulėti.
Darbo pobūdis:
  • maisto gaminių ruošimas ir gaminimas pagal patvirtintus receptus;
  • maisto gamybos technologinio proceso užtikrinimas;
  • darbas su virtuvės įranga ir jos priežiūra;
  • švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai

  • darbo patirtis būtų privalumas, tačiau, jeigu patirties neturi, bet turi noro ir motyvacijos, mes tave išmokysime;
  • maisto gaminių ruošimo ir gaminimo procesų išmanymas;
  • supratimas, kad maisto gaminių ruošimo kokybė yra prioritetas;
  • greitas mokymasis ir prisitaikymas prie naujovių;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Draugiškas darbo sąlygas, lankstų darbo grafiką, premijas už sąžiningą, kokybišką darbą, galimybes tobulėti.

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Restoranas „Spyros Metaxa“, įsikūręs Pilies g. 5, svetingai sutinka visus Vilniaus senamiesčio svečius ir kviečia pasimėgauti graikiškos virtuvės malonumais. PRISIJUNK IR TU PRIE MŪSŲ KOMANDOS.
Informacija apie UAB "SENTOSA"
19
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Agnė Miliukaitė