Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Inovatyvūs restoranai“

Vyr. virėjas Ilunch restorane Žalgirio g.

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Inovatyvūs restoranai“

Darbo pobūdis:

Ieškome vyr. virėjų su darbo patirtimi ir ilgalaike perspektyva dirbti su mumis.
Darbo vieta: Žalgirio g. 112, Vilnius

Karštų ir šaltų patiekalų gamyba, remiantis gaminių technologinio proceso reikalavimais;
Darbas prie atleidimo linijos;
Virtuvės darbuotojų darbo organizavimas;
Naujų darbuotojų apmokymas;
Maisto produktų galiojimo kontrolė;
Maisto produktų užsakymas;
Inventorizacijų vykdymas.
Maisto kokybės ir virtuvės procesų užtikrinimas ir jų tobulinimas.

Tikimės, kad Tu:

Esi orientuota (-as) į kokybišką rezultatą;
Pasižymi gerais komandinio darbo įgūdžiais;
Greitai orientuojies ir reaguoji į staiga iškilusias problemas pritaikant tinkamiausią sprendimą;

Mes siūlome:

Įdomų bei dinamišką darbą inovatyvios koncepcijos, sėkmingame restorane;
Puikią atmosferą jaunatviškame kolektyve;
Karjeros galimybes;
Darbo bei poilsio balansą atitinkantį grafiką ( nuo 7-16val, tik darbo dienomis)

Įmonė siūlo:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Penkių darbo dienų savaitė, o savaitgaliai ir švenčių dienos laisvi!

Sveikatingumas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
+motyvaciniai priedai

Ilunch naujos ir šiuolaikiškos koncepcijos dienos pietų restoranų tinklas. 2016 m. atidarytas pirmasis Lietuvoje išmanusis dienos pietų restoranas tapo tikras išsigelbėjimas nuolat skubančiam miestiečiui. Šiuo metu Vilniuje veikia net 20 iLunch restoranų ir tai nepabaiga, mes intensyviai plečiamės ir į savo komandą kviečiame prisijungti darbščius bei atsakingus narius.
informacija apie UAB „Inovatyvūs restoranai“
1836 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
209
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1361 €
25% uždirba 1361-1623 €
25% uždirba 1623-2122 €
25% uždirba nuo 2122 €