UAB „Hoptrans holding“

VYRESNYSIS BUHALTERIS (-Ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - UAB „Hoptrans holding“

Darbo pobūdis

  • Būsi atsakingas (-a) už pilną įmonių grupės įmonės (vienos ar kelių) apskaitą.
  • Atsakingai ruoši mokestines, finansines ataskaitas bei deklaracijas, laiku jas teiksi valstybinėms institucijoms, įmonės vadovybei.
  • Konkretizuosi įmonių grupės tarpusavio sandorius.
  • Organizuosi bei kontroliuosi pavaldžios komandos darbą.
  • Turėsi galimybę aktyviai dalyvauti apskaitos politikos kūrime, procesų tobulinime.
  • Konsultuosi kolegas mokesčių įstatymų taikymo klausimais.

Reikalavimai

  • Turi aukštąjį universitetinį (ekonominis, finansinis) išsilavinimą.
  • Bent 3 metus dirbai vyr. buhalterio pozicijoje.
  • Turi darbo patirties transporto arba logistikos įmonėje (didelis privalumas).
  • Puikiai išmanai finansinės apskaitos vykdymą, finansinių ataskaitų rengimą eglamentuojančius teisės aktus bei gebi taikyti tiesioginiame darbe.
  • Turi darbo patirties dirbant Navision programa (privalumas).
  • Supranti ir gebi bendrauti rusų ir anglų kalbomis.
  • Turi analitinį mąstymą, gebėjimą struktūrizuoti ir sisteminti didelius informacijos srautus.
  • Gebi organizuoti savo ir komandos darbą, deleguoti užduotis bei užtikrinti jų vykdymą.
  • Supranti, kad vertę darbe gali kurti tik abipusiu pasitikėjimu, pagarba ir gebėjimu prisiimti atsakomybę.

Mes jums siūlome

  • Puiki kolegų komanda, kurie pasiruošę padėti su kasdieniniais iššūkiais, bei kartu džiaugtis Tavo pasiektais rezultatais.
  • Įdomi veikla strategiškai svarbioje srityje, vienoje iš lyderiaujančių logistikos kompanijų.
  • Dinamiškas, turintis iššūkių darbo pobūdis, kuris leis tobulėti ir drauge su komanda siekti aukščiausių rezultatų.
  • Tęstiniai mokymai kompanijos vidinėje „Asmeninės lyderystės akademijoje“, asmeninio koučingo galimybės, nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas.

Susidomėjai ir manai, kad esi kandidatas (-ė), kurio (-ios) mes ieškome? Laukiame Tavęs!
Mūsų kontaktai: Telefonas pasiteiravimui: +370 665 58716.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Nuo 1200 į rankas, konkretų atlygio dydį mielai aptarsime pokalbio metu, atsižvelgdami į Jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją;

HOPTRANS – kasmet sparčiai auganti ir savo srities profesionalus vienijanti transporto bei logistikos kompanija, viena iš savo srities lyderių ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
Pagrindinė mūsų, kaip įmonės, varomoji jėga – tai ambicingi darbuotojai, nuolat siekiantys ieškoti naujų galimybių bei pasiūlyti klientams tinkamiausius sprendimus. Turimas kompetencijas derindami su inovatyviomis IT sistemomis mes kasdien kuriame ir įgyvendiname individualius, aukščiausios kokybės logistikos sprendimus.
Kartu kuriame tokią darbo aplinką, kur kiekvienas komandos narys yra svarbus, pastebimas ir vertinamas. Mes pripažįstame ir gerbiame vienas kito skirtumus bei vertiname asmeninius gabumus, todėl kad ir ką bedirbtumėte mūsų įmonėje, čia galėsite tobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityse. Kviečiame prisijungti ir pajusti ką reiškia būti mūsų komandos dalimi!

Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (4)
informacija apie UAB „Hoptrans holding“
1945 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1167 €
25% uždirba 1167-1758 €
25% uždirba 1758-2514 €
25% uždirba nuo 2514 €