Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

VYRIAUSIAS ĮRENGINIŲ PRIEŽIŪROS INŽINIERIUS

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome vyriausiojo įrenginių priežiūros inžinieriaus Kaune, kuris bus atsakingas už gamybinės įrangos nepertraukiamo darbo užtikrinimą.

Darbo aprašymas:
  • Gamybinės įrangos priežiūros duomenų analizė, tobulinimų iniciavimas.
  • LEAN TPM iniciavimas, vykdymas, kontrolė.
  • Pavaldžių darbuotojų darbų planavimas, užduočių paskirstymas.
  • Įrenginių priežiūros duomenų sistemos administravimas.
  • Bendradarbiavimas su įrangos tiekėjais. Įrangos aptarnavimo servisų organizavimas.
  • Įrenginių atsarginių detalių užsakymai, apskaita, kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas.
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis gamybinių įrengimų priežiūros srityje.
  • Puikūs gamybinės įrangos diegimo, priežiūros tobulinimo įgūdžiai.
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.
  • Lean žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą tarptautinėje įmonėje
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes

UAB "Littelfuse"

Elektroninė įranga, davikliai automobilių pramonei - gamyba.
Įmonėje vid. atlyginimas 943€
16% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)