Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } PATVIRTINTA Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 2020 m. rugsėjo 04 d. 202-09-04 įsakymas Nr. VP-107 Nr. VP-107


VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS FINANSŲ MINISTERIJOS NEPRIEMOKŲ ADMINISTRAVIMO DEPARTAMENTO NEPRIEMOKŲ ADMINISTRAVIMO DEPARTAMENTO VALSTYBEI PERDUOTINO TURTO SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – vyriausiasis specialistas (IX lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus skyriaus vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. turto valdymas.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

4. Valstybei perduotino/perduoto turto administravimas.


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

5. Apdoroja su turto priežiūros ir valdymo veiklų vykdymu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su turto priežiūros ir valdymo veiklų vykdymu susijusios informacijos apdorojimą.
6. Atlieka pirminę turto apskaitą arba prireikus koordinuoja pirminės turto apskaitos atlikimą ir dalyvauja atliekant turto inventorizaciją.
7. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
8. Rengia ir teikia informaciją su turto valdymu, naudojimu ir priežiūra susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su turto valdymu, naudojimu ir priežiūra susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
9. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
10. Rengia su turto apskaita, administravimu bei naikinimu susijusią analitinę medžiagą (ataskaitas, informaciją ir pan.), tvarko kitą, su turto administravimu susijusią informaciją..
11. Analizuoja ir apibendrina asignavimų panaudojimo duomenis, rengia ataskaitas ir planuoja asignavimų poreikį, rengia išvadas dėl išlaidų, patirtų tvarkant turto administravimo procesus, apmokėjimo panaudojant turto administravimo procesams tvarkyti skirtus asignavimus..
12. Kontroliuoja ir analizuoja Mokesčių apskaitos informacinėje sistemoje (toliau – MAIS) suvestą informaciją, susijusią su turto administravimu, išaiškina jos netikslumus ir duomenų neatitikimus, nustato jų priežastis. Dalyvauja priimant sprendimus dėl klaidų taisymo..
13. Į MAIS suveda su turto administravimu susijusią informaciją, užtikrina ir kontroliuoja, kad MAIS registruojami ūkiniai įvykiai ar operacijos būtų pagrįsti pirminiais apskaitos dokumentais ir atliktų veiksmų atitikimą įvestiems duomenims, teikia pasiūlymus dėl MAIS procesų optimizavimo..
14. Konsultuoja skyriaus valstybės tarnautojus ir darbuotojus dėl iSAF programos funkcionalumų, teikia VMI prie FM išrašytų sąskaitų faktūrų registrus, nagrinėja šioje programoje kryžminio sutikrinimo neatitikimus su ūkio subjektais..
15. Kaupia ir sprendžia su duomenų įvedimo ir tvarkymo MAIS su turto apskaita susijusius VPTS incidentus, problemas..


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

16. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
16.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
16.2. studijų kryptis – ekonomika (arba);
16.3. studijų kryptis – informatika (arba);
16.4. studijų kryptis – finansai (arba);
arba:
16.5. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
16.6. darbo patirties sritis – finansų, ekonomikos, teisės, audito arba kontrolės srityse; 16.7. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai;


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

17. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
17.1. vertės visuomenei kūrimas - 3 lygis;
17.2. organizuotumas - 3 lygis;
17.3. patikimumas ir atsakingumas - 3 lygis;
17.4. analizė ir pagrindimas - 4 lygis;
17.5. komunikacija - 3 lygis.
18. Profesinė kompetencija:
18.1. turto valdymas - 3 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 7.10
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
2091 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1505 €
25% uždirba 1505-2005 €
25% uždirba 2005-2539 €
25% uždirba nuo 2539 €