Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Pecu Nino“

Web dizaineris

Iki 2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pecu Nino“

Darbo pobūdis

Mes ieškome to reto žmogaus, kuris būtų kūrybingas ir techniškas. Mūsų puikus kandidatas norėtų akylai ir aistringai kurti interneto svetaines, įgimtas sugebėjimas supaprastinti sudėtingas užduotis galutiniams vartotojams ir turėti techninių žinių kuriant sprendimą. Jei tai Tu, tada turime jums vietą Pecu Nino!

Reikalavimai

  • Dizaino estetikos, tipografijos ir kompozicijos geras supratimas;
  • Gebėjimas patobulinti kitų žmonių idėjas ir sugalvoti naujas, kad sukurti patrauklius vaizdinius potyrius;
  • Gebėjimas greitai išmokti ir pritaikyti naujas priemones dirbant greitai kintančioje aplinkoje;
  • Noras bendradarbiauti su komanda bei dirbti savarankiškai;
  • Patirtis UI / UX kūrime ir (arba) žiniatinklio grafinio dizaino įgyvendinime.
  • HTML5, CSS3 patirtis;
  • JavaScript, JQuery ir t.t. pagrindinės žinios;
  • Bootstrap 4 karkasas;
  • Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator);
  • Griežtas dėmesys detalėms, atidumas;
  • Stiprūs bendravimo įgūdžiai;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes siūlome

  • Draugišką ir jauną kolektyvą;
  • Visus reikiamus įrankius, pasiekti geriausią rezultatą;
  • Nemokamą kavą ir arbatą;
  • Patogią ir modernią darbo vietą;
  • Nemokamus tobulėjimo mokymus;
  • Konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Iki 2000 €/mėn. į rankas

Startavę 2004 metais Belgijoje ir užsitarnavę klientų pasitikėjimą, tapome viena iš stipriausių "LEAD GENERATION" įmonių vakarų Europoje, kur generuojame daugiau nei 30 000 Lead'ų per mėnesį. Matydami tokią didžiulę įmonių paklausą inovatoriškai klientų paieškai, pradėjome plėstis į Baltijos šalis. 2019 metų pradžioje veiklą pradėjome vykdyti Lietuvoje ir tapome "Lead generation'' pradininkais. Jau per pirmuosius mėnesius pasirašėme bendradarbiavimo sutartis su vienomis didžiausių Lietuvos įmonių bei pasiekėme rezultatus, kurie pranoko mūsų partnerių lūkesčius. Pagrindinis komandos tikslas - tai į rezultatus orientuota rinkodara. Tai reiškia, kad klientas moka tik už pasiektą rezultatą.