Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "ELGRANDAS"
Daugiau apie įmonę »

WEB UŽSAKYMŲ ADMINISTRATORIAUS (-ĖS)

Kaunas - UAB "ELGRANDAS"

Darbo pobūdis

IEŠKOME KRUOPŠTAUS, TVARKINGO IR POZITYVIAI NUSITEIKUSIO UŽSAKYMŲ ASDMINISTRATORIAUS (-ĖS)

1. Užsakymų administravimas, duomenų suvedimas į sistemą;
2. Skambučiai klientams dėl užsakymų;
3. Komercinių pasiūlymų rengimas ir išsiuntimas;
4. Pagalba pardavimų skyriaus vadybininkams;
5. Darbas buhalterine programa;
6. E-prekybos užsakymų administravimas;
7. Nuotraukų sukėlimas į el.parduotuvę.

Reikalavimai

MUMS SVARBIAUSIA JŪSŲ ASMENINĖS SAVYBĖS, TAČIAU TIKIMĖS, KAD:

1. Turėsite aukštąjį išsilavinimą;
2. Būsite profas darbui su kompiuteriu (MS Office, Outlook);
3. Turite daug atkaklumo pasiekti tai, ką užsibrėžiate;
4. Bendraujant su žmonėmis/klientais Jūsų veidas švyti;
5. Atsakingumas yra Jūsų vizitinė kortelė.

Mes jums siūlome

JEI ESATE NUSITEIKĘS TOBULĖTI - JŪSŲ VIETA PAS MUS!

DIRBDAMI PAS MUS:
1. Išmoksite tai, kas realiai veiksminga pardavimuose;
2. Išmoksite efektyviai panaudoti turimą darbo laiką;
3. Būsite palaikomi ir gausite pagalbą, reikalingą rezultatams pasiekti;
4. Prisidėsite prie pardavimo proceso gerinimo.
5. Gausite priedus už gerus rezultatus.

Kompanijos veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnikos produkcija Lietuvoje bei Europoje.
Įmonės vertybės: komandinis komunikabilumas, profesionalumas, efektyvumas, novatoriškumas, verslumas. Jei Tavo vertybės sutampa- būk mūsų komandos dalimi!
Plačiau apie mus www.elgrandas.lt/lt/cms/apie-mus
Informacija apie UAB "ELGRANDAS"
761 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Evaldas Kondrotas