Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Novian Technologies“

Windows sistemų administratorius

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Novian Technologies“

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo sistemų administratorių komandoje. Priimsime kolegą puikiai nusimanantį Windows serveriuose ir gebanti ne tik atlikti kasdienes paprastas užduotis, tačiau ir prisidėti prie sudėtingesnių sprendimų.

Naujam kolegai patikėsim administruoti ir užtikrinti mūsų klientų sklandų Kritinės IT infrastruktūros darbą:
  • Stebėti ir proaktyviai prižiūrėti sistemas, bei spręsti incidentus;
  • Užtikrinti atsargines duomenų kopijų, stebėti ir testuoti sprendimo veikimą;
  • Atlikti IT infrastruktūros auditą ir jį dokumentuoti.

Suteiksime galimybę prisidėti prie IT infrastruktūros projektų įgyvendino, naudojant naujausius techninius sprendimus, ne tik Lietuvoje, tačiau ir egzotinėse Afrikos, Azijos šalyse.

Reikalavimai

Mes ieškome atsakingo, bendraujančio komandos nario, kuris turi aukštąjį išsilavinimą informacinių technologijų ar susijusioje srityje, bei ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtį Windows sistemų administravime.

Mums svarbu, kad naujasis komandos narys norėtų mokytis, tobulėti ir gilinti savo žinias įvairių Microsoft sistemų ir produktų išmanyme. O Microsoft sertifikatų turėjimas, tai jau privalumas 😊

Puikiam specialistui reikia ir kompiuterinių tinklų išmanymo, šioje pozicijoje puikiai pravers darbo praktika konfigūruojant įvairią tinklo įrangą.

Teks bendrauti su klientais, kurie išsimėtę po pasaulį, tad geros anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu) būtinos.

Mes jums siūlome

Labai laukiame komandos pastiprinimo, tad pažadame pagalbą perprantant darbo specifiką ir nepagailėti darbų su skirtingomis įvairių dydžių infrastruktūromis, bei naujus iššūkius kasdien.

Norą mokytis pastiprinsime suteikdami profesinio tobulėjimo galimybes dalyvaujant mokymuose ir apmokant sertifikatų laikymąsi.

Galimybę augti, kaip savo srities specialistui bei kilti karjeros laipteliais užimant atsakingesnes pareigas.

Įgyvendiname aukščiausio lygio technologinius sprendimus Lietuvoje ir Skandinavijoje, prisidedame prie Afrikos šalių IT infrastruktūros sukūrimo remiantis naujausiomis technologijomis, tad naująjam kolegai siūlome savo darbais prisidėti prie šių projektų.

Šiuo metu dirbame nuotoliniu būdu, bet mums patinka keliauti, tad laukiame pandemijos pabaigos ir vėl atnaujinsime keliones pas klientus. Galimos komandiruotės kelis kartus per metus, dažniausiai į įvairias Afrikos valstybes.

Už atliekamus darbus siūlome darbo užmokestį nuo 1000 iki 1600 Eur (priklausimai nuo turimų kompetencijų) ir papildomą motyvacinę bonusų sistemą. Taip pat už papildomą atlygį pasiūlysime prisidėti prie pasyvaus budėjimo komandos.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas
UAB „Novian Technologies“

UAB „Novian Technologies“

„Novian“ technologijų verslo srities įmonė „Novian Technologies“ iki 2020 m. pabaigos buvo žinoma kaip BAIP. Aktyviai Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse dirbanti bendrovė orientuojasi į naujas technologines galimybes verslui ir viešajam sektoriui, daug dėmesio skirdama sklandžiam IT ūkio veikimui bei jo infrastruktūrai suderinti su naujomis technologinėmis galimybėmis. Bendrovė daug dėmesio skiria kliento poreikiams – juos išsiaiškinus, imamasi planuoti architektūrą bei diegti reikalingas technologijas. Po diegimo prisiimama atsakomybė už dažnai itin sudėtingos kritinės IT infrastruktūros priežiūrą ir aptarnavimą. Kaip itin perspektyvi išskiriama superkompiuterių sritis – pastaruoju metu auga šios srities projektų apimtys. Technologijos ne tik kelia iššūkių, bet ir suteikia verslams naujų galimybių. „Novian“ technologijų srities įmonės aktyviai dirba kritinės IT infrastruktūros paslaugų, modernios skaitmeninės darbo vietos srityse, teikia projektų generalinės rangos valdymo ir kitas paslaugas.
informacija apie UAB „Novian Technologies“
2366 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
72
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1384 €
25% uždirba 1384-1938 €
25% uždirba 1938-2978 €
25% uždirba nuo 2978 €