UAB „ELSOFT“

WORDPRESS PROGRAMUOTOJAS(-A) - PANEVĖŽYJE

Nuo 800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Panevėžys - UAB „ELSOFT“

Darbo pobūdis

Ieškome junior-mid full-stack WEB programuotojo, norinčio prisijungti prie mūsų komandos Panevėžyje. Pagrindinės užduotys – darbas su įvairios apimties internetiniais projektais: priežiūra, vystymas ir naujo funkcionalumo diegimas.

Darbas su WordPress turinio valdymo sistema. Šios TVS išmanymas būtų didelis privalumas, tačiau jeigu reikės stiprinti žinias - mes padėsime.

Darbas biure pilną darbo dieną.

Reikalavimai

  • Patirtis dirbant su PHP, HTML, CSS ir JS;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas ir atsakingumas.

Būtų didelis privalumas, jeigu:
  • Gerai išmanote WordPress turinio valdymo sistemą arba turite Magento, Symfony, CodeIgniter, CakePHP ar pan. PHP karkasų naudojimo patirties;
  • Žinote kas yra GIT ir kaip juo naudotis;
  • Žinote SOLID, KISS, DRY principus ir taikote juos praktikoje;
  • Esate susipažinę su MySQL/MariaDB, MongoDB, Elasticsearch, Redis, Doctrine (DBAL ir ORM).

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas bei kvalifikacijos kėlimo galimybes (išoriniai ir vidiniai mokymai);
  • Galimybė augti ir tobulėti - prisijungti prie informacinių sistemų ar el. komercijos komandų;
  • Darbą su įdomiais užsienio projektais bei stažuotes užsienyje;
  • Galimybę laikyti programavimo žinias patvirtinantį tarptautinį sertifikatą;
  • Laisvę idėjoms bei kūrybiškumui.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo kvalifikacijos ir patirties.

Įmonė veikia nuo 2008 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: elektroninės komercijos sprendimų (Magento) kūrimas, informacinių sistemų projektavimas, programavimas bei vystymas. Įmonės klientai – privačios Lietuvos įmonės bei užsienyje veiklą vystančios kompanijos. 2013 m. įmonė atidarė padalinį Panevėžyje. Šiuo metu kolektyvą sudaro 30 specialistų.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „ELSOFT“
1604 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% higher than LT average)
31
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1100 €
25% uždirba 1100-1313 €
25% uždirba 1313-2200 €
25% uždirba nuo 2200 €