UAB "Oficentras"
Daugiau apie įmonę »

WordPress programuotojo

Vilnius - UAB "Oficentras"

Darbo pobūdis

Ieškome motyvuotų ir gabių programuotojų, skirtingiems tarptautiniams projektams. Reikalingi įvairaus profilio programuotojai, todėl, kandidatai turintys kitokį "Skill Set" taip pat kviečiami atsiųsti savo CV.

Reikalavimai

Rašyk mums, jei
  • išmanai PHP, Wordpress CMS, HTML, CSS, Bootstrap, JavaScript, jQuery
  • esi motyvuotas ir nori mokytis
  • nori dirbti su naujausiomis technologijomis
  • turi programuotojo patirties

Mes jums siūlome

  • jaunatvišką "start up" atmosferą
  • kvalifikacijos tobulinimą
  • profesionalų kolektyvą
  • darbą su tarptautiniais projektais
  • konkurencingas darbo sąlygas
  • galimybę generuoti savo idėjas

Vienodos atrankos sąlygos galioja tiek savamoksliams, tiek aukštojo mokslo studentams.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

BigSpace - inovatyvi skaitmeninių sprendimų įmonė, konsultuojanti įvairaus profilio verslus. Mūsų komandą sudaro jauni ir veržlūs IT programuotojai, grafikos dizaineriai, turinio kūrėjai ir marketingo specialistai.
Informacija apie UAB "Oficentras"
1715 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
0-5 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jurgita Motuzaitė