Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Wraperia Suppa Kebs aptarnaujantis personalas

900-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB SUPERMAISTAS

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų Panoramos, Paupio, Vilnius Outlet ir Antakalnio padaliniuose.
Darbo grafikas slenkantis: nuo 10 val iki 22 val.

Gamybos darbuotojo atsakomybės: daržovių paruoštukų gamyba, patiekalų gamyba pagal technologines korteles, švaros ir tvarkos palaikymas, pagalba kolegoms.

Kasos darbuotojo atsakomybės: darbas su kasos aparatu ir wolt/bolt platformomis, užsakymų surinkimas, švaros ir tvarkos palaikymas, pagalba kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis maisto gamyboje (privalumas);
Galimybė dirbti pilnu etatu;
Galimybė dirbti slenkančiu grafiku;
Tikimės, kad esi punktualus (-i), supranti, kas yra kokybiškas maistas ir moki palaikyti tempą jį ruošdamas (-a), o po savęs palieki tvarką.
Ieškome motyvuotų žmonių, kurie visada siekia geriausio rezultato.
Teks dirbti komandoje ir individualiai, todėl reikia, kad mokėtum rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis ir sugebėtum planuoti savo darbus

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas
Yra priedų sistema

UAB SUPERMAISTAS

Citius Altius Fortius