Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „ZeroSum“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „ZeroSum“

Jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija buhalterijos ir finansų srityje įvairiausiuose kontekstuose.

Sudėtingas ir nuolatos kintantis mokesčių sistemos klimatas dažnai tampa iššūkiu ne tik patyrusiems verslininkams, tačiau ir gyventojams, todėl nuolatos giliname žinias, atidžiai sekame visus pokyčius, taip užtikrindami, kad kiekvienas klientas gaus savalaikę ir tikslingą pagalbą tiek pagal poreikius, tiek pagal reikalavimus.

Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas: UAB - Uždaros akcinės bendrovės, DNSB - Daugiabučių namų savininkų bendrijos, VšĮ - Viešosios įstaigos, Verslininkai dirbantys su individualios veiklos pažyma, verslo liudijimu ir t.t. Konsultuojame: buhalterius, apskaitininkus.

Mūsų teikiamos paslaugos: Konsultacijos bendrais apskaitos, įmonių steigimo ir mokesčių sistemos klausimais, Buhalterinės apskaitos vedimas, Vyriausiojo buhalterio kompetencija užtikrinti sveikai ir savalaikei buhalterijai, Buhalterinės apskaitos procesų standartizavimas, Finansai ir verslo valdymo apskaita Personalo apskaita, Apleistos buhalterijos tvarkymas