Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Žuvies išpjaustytoja (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Jonava, Ukmergė - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Dėl išaugusių užsakymų skaičiaus prie savo komandos kviečiame prisijugti: ŽUVIES IŠPJAUSTYTOJAS (-US)

Ką Jums reikės daryti?

File formavimas (apipjaustymas);
File valymas (jei yra likes odos gabaliukas ar peleko gabaliukas nupjaustymas);
Kauliukų išpjaustymaas (jeigu yra likę);

Darbo grafikas:
3 dirbame 3 laisvos nuo 7:00 iki 19:00 (PASTOVUS GRAFIKAS)
Darbo vieta:
Kauno LEZ
IŠ/Į DARBĄ VEŽIOJA ĮMONĖS AUTOBUSAS (NEMOKAMAI)

Reikalavimai

Gamybinė patirits - didelis privalumas!
(tačiau jeigu tokios neturite - apmokysime)
Kruopštumas, atidumas, pareigingumas;
Noras dirbti ir užsidirbti!

Mes jums siūlome

Visą darbui reikalingą inventorių;
Užkandžius pertraukų metu;
Vežiojimą į darbą;
Karjeros galimybes;
Motyvacinį atlyginimą, kuris priklauso nuo Jūsų pačių.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

„Vičiūnų grupė“ – viena stambiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderė pasaulyje. Verslo aukštumas pasiekti mums leido aukščiausi kokybės standartai, nuosekli gamybos plėtra bei modernizacija, draugiškas kolektyvas ir jo įsitraukimas kasdieniame darbe. Visose mūsų gamybos įmonėse plėtojama vakarietiška maisto saugos ir kokybės kultūra – ji užtikrina ne tik gaminių kokybę vartotojams, bet ir saugias, šiuolaikiškas darbo sąlygas darbuotojams.