ACME įmonių grupė siūlo darbą:

ACME įmonių grupė

Studijų draugai gyveno svajone imtis verslo ir užkariauti pasaulį. Taip išaugo „ACME Grupė“ su daugiau nei 30 skirtingų verslo bendrovių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tūkstančiais žymiausių pasaulio prekės ženklų, daugiau nei 400 sukurtų darbo vietų ir per 600 mln. Eurų metų apyvarta.

Kaip per beveik 30 metų jiems tai pavyko? „Nieko nėra neįmanomo, kai imamės ir viską kuriame kartu“, - savo sėkmės paslaptimi dalijasi „ACME Grupės“ įkūrėjai. Prie šios sėkmės prisidėjo ir tai, kad visos „ACME Grupės“ bendrovės drauge kuria atvirą, atsakingą, pasitikinčią ir nuolat augančią bendruomenę.

„ACC Distribution“ – viena iš stambiausių „ACME Grupės“ bendrovių ir didžiausias technologinių įrenginių distributorius Baltijos šalyse. Šiuo metu „ACC Distribution“ grupė subūrusi per 200 narių komandą, kuri drauge dirba su daugiau kaip 4 tūkst. klientų ir partnerių. Komanda teikia tiek rinkodaros, tiek prekės ženklų valdymo ir integracijos vietos rinkoje, tiek logistikos paslaugas ir veiklą vysto vadovaujantis pagrindinėmis „ACME Grupės“ vertybėmis: atsakomybė, pasitikėjimas, platus požiūris ir atsinaujinimas.

Bendrovė dirba su tokiais žinomais prekės ženklais, kaip „Dell“, „Xiaomi“, „Lenovo“, „Asus“ ir kitais. Tarp „ACC Distribution“ tiekiamų prekių kategorijų: kompiuteriai, techninė ir programinė įranga, tinklo įranga, fotografijos prekės, garso ir vaizdo aparatūra, buitinė elektronika, žaidimų įrenginiai ir kt.

Kviečiame kurti „ACME Grupę“ kartu!“

Susipažinkite su UAB "ACME grupė" privatumo politika:
www.acmegrupe.lt/wp-content/uploads/2019/02/ACG-privatumo-politika.pdf

Įmonės darbo skelbimai