Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Administratorė - Apskaitininkė

1050-1350 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ventmann“

Darbo pobūdis

Ieškome entuziastingos ir atsakingos administratorės - apskaitininkės, kuri prisijungtų prie mūsų augančios komandos!

Jūsų užduotys:

Teikti nuolatinę pagalbą gamybos padaliniui su HR dokumentais:
Naujų darbuotojų duomenų suvėdimas
Pravaikštos
Atostogos
Mamadieniai ir kt.
Formuoti atlyginimų pokyčių įsakymus
Įkelti pirkimo sąskaitas į Robolabs sistemą
Priskirti ir tvarkyti analitines sąskaitas
trūkstamų sąskaitų administravimas
sekti banko ir sąskaitos duomenis
Formuoti mokėjimų ruošinius
rinkti duomenis pagal suformuota užduoti
sukonspektuoti užklausų duomenis - pasiūlymus žaliavoms ir ofisui
Užsisakyti kanceliarines prekes, vandenį, kavą, biuro techniką ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

Jūsų savybės

aukštasis išsilavinimas arba kolegija apskaitos/vadybos specialybė
Patirtis dirbant su HR dokumentais ir buhalterine apskaita
Geri organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai
Atidumas detalėms
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
Puikūs komunikacijos įgūdžiai
Kompiuterinis raštingumas (MS Office paketą)
Lietuvių kalbos įgūdžiai
Mes siūlome:

Konkurencingą atlyginimą
Stabilų darbą
Draugišką ir palaikantį kolektyvą
Galimybę tobulėti ir įgyti naujos patirties
Jei esate atsakinga, organizuota ir norite prisijungti prie mūsų komandos, siųskite savo CV ir motyvacinį laišką

Laukiame Jūsų!

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1050-1350 €/mėn. į rankas

UAB „Ventmann“

Ieškome žvaigždžių savo augančiai komandai!

Ventmann įmonė - vieta, kur verta siekti karieros !

Pastaruosius tris metus mušame rekordus - augame daugiau nei 100% per metus! Ir tai tik pradžia - ateinantiems trejiems metams turime dar ambicingesnių planų. Todėl ieškome talentingų, ambicingų ir atsidavusių komandos narių, kurie padėtų mums juos įgyvendinti!

Ar esate pasiruošę:

Tapti dalimi nuolat besivystančios ir dinamiškoje komandos?
Dirbti su naujausiomis technologijomis ir įrankiais?
Kiekvieną dieną mokytis ir tobulėti?
Susipažinti su įdomiais žmonėmis ir užmegzti ilgalaikius ryšius?
Jei atsakėte "taip", tuomet Ventmann yra vieta Jums!

Konkurencingą atlyginimą ir patrauklų socialinių garantijų paketą.
Galimybę dirbti prie įdomių ir reikšmingų projektų.
Nuolat tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją.
Darbą draugiškoje ir palaikančioje aplinkoje.
Galimybę daryti realią įtaką įmonės sėkmei.
Ieškome:

Ambicingų ir motyvuotų kandidatų, turinčių atitinkamą išsilavinimą ir patirtį.
Puikių komunikacijos ir komandinio darbo įgūdžių.
Gebėjimo dirbti savarankiškai ir spręsti problemas.
Norą mokytis ir tobulėti.
Pozityvų požiūrį ir entuziazmą.

Nekantraujame susipažinti su Jumis!
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „Ventmann“
1288 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.