Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „iPS Baltics“

Administratorė (-ius)

800-900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „iPS Baltics“

Darbo pobūdis

Tikslas - rasti labai svarbų asmenį įmonėje. Tu būsi tas, kurio balsas girdimas susisiekusiems telefonu. Tavo atsakomybė bus tvarkyti vizitų planavimą, grafikų suderinimą, spręsti įvairias organizacines problemas ir iškilusias situacijas. Tai - veiksmų ir judėjimo kupinas darbas. Jei jauti, kad tai galėtų būti apie Tave, kviečiame prisijungti prie mūsų draugiško kolektyvo.

TIKIMĖS, KAD TAU BUS ĮDOMU:
  • Biuro administravimas ir veiklos koordinavimas
  • Įmonės organizacinių klausimų sprendimas
  • Dokumentų rengimas ir sisteminimas
  • Kanceliarinių prekių užsakymas, pirkimas, koordinavimas
  • Ataskaitų rengimas
  • Renginių organizavimas
  • Sąskaitų registravimas, kontrolė įmonės sistemoje
  • Bendros tvarkos biure palaikymas

Reikalavimai darbuotojui

Tau prireiks:

Kūrybingumo sprendžiant neįprastas kasdienines situacijas.
Reikalingos savybės: atidumas, kruopštumas, paslaugumas, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai, pastabumas, tikslumas, loginis mąstymas.
Turėtumėte būti pajėgus nusistatyti prioritetus, turėti organizacinių įgūdžių ir gebėjimo išlikti ramus dideliame, dinamiškame darbo pasaulyje, kur visiems reikia veikti skubiai ir efektyviai.

Mes siūlome:
Puikias darbo sąlygas.
Visas socialines garantijas.
Papildomą sveikatos draudimą po 1 metų.
Motyvacinę sistemą.
Nuoširdų visos komandos palaikymą.
Nenuobodžią ir kupiną iššūkių kiekvieną darbo dieną.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

Darbo paieška