Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Solandra“

Aktyvių pardavimų vadybininkas

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Solandra“

Darbo pobūdis

Ieškome vadybininko darbui su profesionaliomis kosmetikos priemonėmis. Darbas su grožio salonais, kirpyklomis.

Aktyvi naujų klientų paieška, bendradarbiavimas su esamais klientais.
Pasiūlymų rengimas, klientų konsultavimas, produktų pardavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • atsakingumas, pareigingumas
  • savarankiškumas, geranoriškumas,
  • iniciatyvumas; organizaciniai gebėjimai
  • vairuotojo pažymėjimas, automobilis
  • būtina patirtis aktyviuose pardavimuose, ne maziau 2 metai.
  • panašaus darbo patirtis - privalumas.

Stabilų atlyginimą, puikius priedus (priklausančius nuo rezultatų)
Jauną, šaunų, kūrybišką ir labai draugišką kolektyvą.
Daug naujos įdomios patirties ir žinių apie kosmetiką.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų, patirties, rezultatų

Įmonė 19m. užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba grožio prekėmis ieško energingų, išradingų ir veiklių asmenybių.
informacija apie UAB „Solandra“
1271 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.