Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Argentavis“

Apsaugos darbuotojas(-a) Vilniuje

700-1100 €/mėn. Į rankas
Atvira žmonėms su negalia
Vilnius - UAB „Argentavis“

Atsakomybės:

  • Darbas parduotuvėje (vienas iš galimų objektų);
  • Vaizdo kamerų stebėjimas;
  • Tvarkos palaikymas ir kontrolė;
  • Vagysčių prevencija;
  • Viešosios tvarkos užtikrinimas;
  • Įvykių žurnalo pildymas;
  • Kitos jums priskirtos atsakomybės atsižvelgiant į saugomo objekto savininko reikalavimus.

Darbo organizavimas:

  • Darbo grafikas gali būti dieninis, naktinis ar paromis;
  • Esant galimybei skiriama darbo vieta arčiau namų;
  • Galimas darbas pilną arba nepilną darbo dieną;
  • Mokamas valandinis darbo užmokestis.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Pareigingumas ir atsakingumas;
  • Nepriekaištinga reputacija;
  • Turimas apsaugos darbuotojo pažymėjimas yra privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas yra privalumas;
  • Priimame asmenis turinčius negalią.

Kontaktai:

Norėdami pasiteirauti apie darbo vietą, skambinkite tel. nr. arba .

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
Galimas darbo užmokestis nurodytas dirbant pilną darbo dieną.

UAB „Argentavis“ – ambicinga įmonių grupė įkurta 2015 metais. Įmonės tikslas – teikti klientams kokybiškas fizinės saugos paslaugas tuo pačiu mažinant patiriamus nuostolius ir palaikant tvarką saugomuose objektuose. Taip pat siekiame ir vertiname operatyvų reagavimą į visas iškilusias kliento saugos problemas. Siekiant patenkinti klientų lūkesčius, siūlome ir kompleksines apsaugos paslaugas – rengiame pasiūlymus dėl apsaugos ir signalizacijos sistemų įdiegimo, teritorijų stebėjimo. Taip pat bendradarbiaudami su partneriais teikiame greitojo reagavimo paslaugas, todėl esant būtinybei, bus operatyviai sureaguota ir ekipažas atvyks į reikiamą objektą laiku.
Nuo pat įmonės įsteigimo teikiame aukšto lygio fizinės saugos paslaugas visoje Lietuvoje. Mūsų klientai – tiek su maisto produktų prekyba susijusios įmonės (UAB „Gelsva“, UAB „Lupra“), tiek valstybinės įstaigos – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. UAB „Argentavis“ teikia fizinės saugos paslaugas ir statybiniuose objektuose (UAB „Tetas“), taip pat gamybinėse įmonėse (UAB „ROL Lithuania“, UAB „Vilniaus Duona“, UAB „Betonika“, UAB „Mantinga“, UAB „Arvi kalakutai“ ir kt.). Galime didžiuotis teigiamais esamų klientų atsiliepimais: klientai UAB „Argentavis“ įvardija kaip patikimą, teikiantį kokybiškas fizinės saugos paslaugas, užtikrinantį klientų, darbuotojų ir objektų materialinių vertybių saugumą ir sklandų darbą, partnerį.
Viena iš UAB „Argentavis“ vertybių yra socialiai atsakinga veikla. Bendradarbiaudami su Lietuvos valstybinėmis institucijomis, dalyvaujame užimtumo rėmimo programose ir siekiame padėti rasti tinkamas darbo vietas įvairių socialinių grupių atstovams. Esame unikalūs ir lyderiaujame kuriant darbo vietas negalią turintiems asmenims ir integruojant juos į darbo rinką apsaugos sektoriuje. Svarbu paminėti, kad mūsų vadovų komanda turi virš 15 m. sėkmingos darbo patirties dirbant su negalią turinčiais asmenimis.
Daugiau apie mus:
informacija apie UAB „Argentavis“
1419 €
Vid. atlyginimas bruto
29
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1036 €
25% uždirba 1036-1148 €
25% uždirba 1148-1395 €
25% uždirba nuo 1395 €