Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

APSKAITOS SPECIALISTO (-ĖS)

1500-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Alytus, Prienai - UAB „STORA ENSO LIETUVA“

Ieškome naujo komandos nario Alytuje, kuris dirbs dviem pamainomis nuo pirmadienio iki penktadienio: I sav. nuo 06.00 iki 14.30 val., II nuo 14.30 iki 23.00 val. ir t.t. Tokiai pat pozicijai ieškome ir darbuotojo VASAROS laikotarpiui nuo gegužės iki rugpjūčio pabaigos, kad galėtume savo komandos narius išleisti atostogų.

Pagrindinės atsakomybės:
  • Pirminių gamybos dokumentų priėmimas, sisteminimas, tikrinimas ir registravimas apskaitos programoje.
  • Tiekėjų sutarčių duomenų suvedimas į programą.
  • Važtaraščių paruošimas, registravimas I. VAZ.
  • Pardavimo SF paruošimas, registravimas, siuntimas.
  • Ataskaitų paruošimas, pateikimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas buhalterijos, apskaitos srityje.
  • Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje laikoma privalumu.
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, išmanymas.
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel naudojamas kasdien).
  • Kruopštumas ir atidumas detalėms, analitinis mąstymas, gebėjimas bendrauti.
  • Puikios lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu).
  • Anglų kalbos žinios privalumas, o norint siekti aukščiau - būtinybė.

Mes siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai Įmonė padengia dalį išlaidų užkandžiams, kuriuos įsigyjate įmonės virtuvėlėse esančiuose aparatuose, mini krautuvėlėse.
  • Atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje, turinčioje savo elgesio kodeksą, kuriuo vadovaujamės kasdien.
  • Nelaimingų atsitikimų ir kritinių ligų draudimą.
  • Papildomos motyvacinės naudos darbuotojams svarbių asmeninių švenčių metu.
  • Mokymus su šioje darbo vietoje naudojamomis programomis.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis nurodytas už pilną etatą. Išsamiau aptarkime pokalbio metu.

UAB „STORA ENSO LIETUVA“

STORA ENSO tarptautiniu mastu veikianti medienos ir popieriaus gaminių įmonių grupė siūlanti atsinaujinančius sprendimus pakavimo, biomedžiagų, medinių konstrukcijų ir popieriaus pramonei pasaulinėse rinkose. UAB „Stora Enso Lietuva“, priklauso pietų medžio produktų gamybos grupei.

Rrekomenduojame pažiūrėti video, jame daugiau apie mus ir mūsų kultūrą:
www.storaenso.com/lt-lt/about-stora-enso/stora-enso-locations/alytus-sawmill
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (6)
informacija apie UAB „STORA ENSO LIETUVA“
2212 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
271
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1601 €
25% uždirba 1601-1841 €
25% uždirba 1841-2336 €
25% uždirba nuo 2336 €